Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Veszelka Tímea vs xy Tamás?

Veszelka Tímea vs xy Tamás?

Figyelt kérdés

Most megy a fókuszban, hogy Tímea x évvel ezelőtt átoperáltatta magát férfivé.

Az lenne a kérdésem, hogy most, mint férfi, tud nemi életet élni, úgy mint egy igazi férfi? Gondolom spermája az noncs, de mégis ki tud elégíteni egy nőt?


2010. dec. 21. 20:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is ezen gondolkodtam. Lehet csináltak neki péniszt:) De ezt tőle kellene, vagy egy orvostól megkérdezni.
2010. dec. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Veszelka Imre, de Rózsa Sándornál nagyobb betyár nincs!
2010. dec. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Az ilyen jellegű kérdéseimre, még soha a bü..ös életbe nem kaptam érdemleges választ.

Igaz te sem első válaszoló?

2010. dec. 21. 21:02
 4/6 anonim ***** válasza:

Találtam egy angol nyelvű vidit róla

[link]


Amennyire tudom, összeraknak nekik egy péniszt, de sem rendes erekcióra, pláne nem ejakulációra nem képes. A csiklót is beleépítik, de ezzel együtt az orgazmuskészség is sérülhet. Aki ilyenre vállalkozik, nem kalandvágyból teszi, az biztos, hanem lelki okai vannak.

2010. dec. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ebben meg arról van szó, hogy férfiból hogyan lesz nő.


http://www.youtube.com/watch?v=C-F1DD0i6Tw

http://www.youtube.com/watch?v=1LqR8Fe-uCg&feature=related


A előző vidiből az derül ki, hogy nincs univerzális módszer. Van aki csak hormonkezelést kap, van akinek csak a csiklóját növesztik meg, van akinek máshonnan kioperált izomból csinálnak péniszt.

2010. dec. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi
2010. dec. 22. 08:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!