Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen lány jut eszetekbe a...

Milyen lány jut eszetekbe a Tímea név hallatán?

Figyelt kérdés
2011. máj. 7. 19:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem olyan, mint amilyen az Aranyember-ben volt Timéa :D
2011. máj. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
törékeny, különleges
2011. máj. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
k*rva
2011. máj. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem van egy Tímea nevű ismerősöm, aki gyönyörű. Így nem tudok elfogulatlan véleményt mondani :)
2011. máj. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Hát, van egy Tímea nevű barátnőm, de most nélküle próbálok egy lányt elképzelni.. Hát, az egyik: fekete hajú (vagy sötét), közepes testalkatú (nem hájas, csak izmosabb, húsosabb inkább), magas (és pont ezért nem kövér), nem követi a divatot csak úgy nagy vonalakban (remélem érthető), meg olyan sportosabb típus öltözködésben..

A másik: szőke, vékony, nem magas inkább alacsonyabb, nem követi a divatot, inkább dark-osan öltözködik (pl. fűző, fekete csőgatya, hozzá piramis szegecses öv, tornacipő vagy ilyen ska-kockás fekete-fefér vagy fekete-lila remélem érthető)

Hát, nekem ez a 2 féle ember jutott hirtelen eszembe.

2011. máj. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
egy szemüveges titkárnő
2011. máj. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
átlagos,nem túl jó,nem túl menő csaj,de azé szúrnám a v@lagát
2011. máj. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
nekem egy magas szemüveges deszka csöcsű okoskodó csaj.
2011. máj. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
az h k*rva, van 2 timea ismerosom, mind2 egy nagy k*rva, aztan van megegy, aki budoa, csunya, es nagy segge van, ja es van meg1 aki szinten egy magakelleto noszemely, szoval igy osszessegeben nem szeretem timiket.. A baratok kozt timicijet sem szeretem, szegeny olyan mint micimacko, tul okos
2011. máj. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

nekem a nővérem jut eszembe, aki: magas, közepes testalkatú, rövid barna haj, nőies.

Belsőleg: vicces, őszinte, imád nevetni, okos, néha nagyon ciki helyzetekbe hozza magát, de nem szégyelli, inkább saját magán röhögve meséli mindenkinek :) ezt irigylem benne :) és szerintem a Tímea név is szép :)

2011. máj. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!