Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A Carpal tunnel (carpalis...

A Carpal tunnel (carpalis alagút) szindróma a kéz idegszálain keresztül az agyra kihatva okozhat-e dühkitöréseket illetve állandó feszültséget?

Figyelt kérdés
2010. dec. 21. 23:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem jellemző

De mint minden betegségnél, maga a betegség és tüneteinek megélése okozhat lelki és viselkedésbeli zavarokat...

2010. dec. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem, ilyen alapon nem.

Az lehet, hogy a fájdalomtól vagy a zsibbadástól vagy a funkciókieséstől türelmetlenebb, stresszesebb, intoleránsabb leszel, ilyen alapon igen.

Kezeled valahogy egyébként vagy csak vársz egy műtétre? Mert hallottam már ilyent is.

2010. dec. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Semmi köze a kettőnek egymáshoz.

pszichológus

2010. dec. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Már volt műtét, de semmi változás nem történt.
2010. dec. 22. 17:20
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de nem rólam van szó hanem egy közeli hozzám tartozóról. Nem értem a viselkedését és arra gondoltam, hogy ez okozza az ingerültségét.
2010. dec. 22. 17:22
 6/6 anonim válasza:
Ha segítek vele., röviden leírom, hogy másfél éve megúsztam a műtétet és teljesen jól vagyok. Mikor a vizsgálatra több hónapot kellett várnom, kerestem egy magán orvost. Olyan szupert találtam, hogy két injekcióval és azzal, hogy kioktatott, mely mozdulatot nem szabad csinálnom valamint, hogy minden éjszaka futuró nevű csuklómerevítőben alszom megoldódott a problémám. Aki időt nyer életet nyer. Sokat dolgozom a kezemmel, háztartást vezetek, ablakot pucolok stb, néha belenyílal, de pl nem zsibbad és nem hasogat. Én nagy hálával tartozom a dokinak.
2011. jan. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!