Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van egy nagyon ciki problémám,...

Van egy nagyon ciki problémám, lányok Ti ezt hogy oldanátok meg?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 25 éves lány vagyok, és van egy elég hülye, de annál kellemetlenebb problémám. A munkahelyemen már nem merek elmenni kakilni, mert a wc a lehető legrosszabb helyen van, mindenkihez tök közel, minden kihalatszik onnét, valamint a szagok is kijönnek. Vízcsap nincs, a wc-t meg állandóan húzogatni állandóan, amikor fingok, szintén tök ciki, a szagokról nem is beszélve...


Már odáig fajult ez a dolog, hogy hiába kellett már délelőtt elmennem wc-re, de inkább tartogattam 10 órán keresztül, míg hazaértem, iszonyú görcsim voltak, a végén már alig bírtam visszatartani. De ez nem megoldás. Korábban a suliban, előző munkahelyen nem volt ilyen gond, ott szépen félre tudtam vonulni, de itt ezt nem nagyon lehet, eleve látja mindenki, hogy ki megy wc-re.


Ti ezt hogy oldanátok meg? Sajnos nem tudom átállítani magam a reggeli, vagy esti kakilásra, próbáltam, de nem megy, teljesen véletlenszerűen jön rám. Tartogatni sem nagyon bírom, ahogy a fenti példa is mutatja. De az sem állapot, hogy rákvörösen, lesütött szemmel jövök ki állandóan minden nagydolog után. :(


2011. jan. 3. 10:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj sajnos ezt nem tudod másként megoldani. Ez egy természetes emberi folyamat. Esetleg szünetben elmész, ha van a közelben valami hely ahol van Wc. Egyébként ne aggódj, más is elmegy, ha kell neki :)
2011. jan. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak te kakilsz. Mindenki kakil, és mindenkinek büdös. Valamint mindenkinek hallatszik, ha fingik, és az is büdös. Miért kellene szégyellned egy teljesen természetes dolgot? Nincs abban semmi ciki, hogy egy felnőtt homo sapiensnek naponta egyszer nagydolga van.


Engem bizony nem érdekelne, hogy ki hall és ki szagol, senki kedvéért nem vállalnék be görcsöket. Te is emeld fel a fejed, miért lennél rákvörös?

2011. jan. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

A hangokkal nem tudsz mit kezdeni, de ha veszel egy jó légfrissítőt, azt szét tudod fújni a WC-ben.

Azt döntsd el, hogy szemérmes leszel és beteg, vagy egészséges, de mások is tudni fogják, hogy szoktál .....

Ennyi.

Gondolod, hogy ők nem szoktak..?


Tényleg: akkor mi jár a fejedben, ha bemész más után a WC-re és "szagos"? Akkor te mit gondolsz a kollégádról?

Gondolom: semmi különös nem jár a fejedben, nem átkozod el, nem döbbensz meg, stb. Ők is pont így vannak veled.


Nyugi!

2011. jan. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Figyeld meg, mi hozza rád. Például én ha kávézom és cigizem, szinte azonnal ki kell mennem. Tehát ha ezt mellőzöm, akkor kisebb eséllyel jön rám.

A másik, hogy nincs ebédszünetetek?? Mert akkor kimehetnél valahová ebédelni és ott el vécére. 10 órás munka alatt muszáj adjanak egy ebédszünetet!

2011. jan. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

ó, nagyon meg tudlak érteni. Én két hónapig éltem Pesten egy baráti családnál, akik befogadtak arra az időre, míg az ELTÉre áthallgattam Debrecenből. Nekik az összenyitott étkező-nappalira nyílik a budi, egy papírvékony ajtó van, és odakinn a lakás központja, ahol mindig mindenki tartózkodik. iszonyatos volt. Én is össze-vissza tartogattam, éjjel jártam wc-re, de akkor is iszonyúan szégyelltem magam.


Sajnos ezzel nem tudsz mit kezdeni. Fel kell tenni a pléhpofát. Mások is így működnek é nekik is oda kell járniuk. lehet, hogy nem is érdekli őket, annyira megszokták már, hogy ott a budi, csak te érzed nagyon kínosnak.

Megoldás lehet, ha ebédszünetben kiugrasz valahová, vagy emésztéssegítő teát iszol este, ami reggelre hozza meg a székleted, így még otthon elintézheted.

Én pl mályvát iszom, mert nekem aztán vonatoznom kell, és ha ott jön rám, akkor mi van? :S


25/N

2011. jan. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
13%
Egy lány eleve nem kakil, nem fingik. Büdöset meg csak olyanok szarnak, akiknek valami jellemhibájuk van.
2011. jan. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat (az utolsó IQ bajnok kivételével). Ebédidő az van, de mivel hozzák a kaját, így nem megyünk ki enni sehová. Elég új vagyok még itt a helyen, és csak lányok vannak itt. Az egyik csajt, akivel végülis összebarátkoztam, az előbb megkérdeztem a problémáról, és kerek perec megmondta, hogy inkább a halál, minthogy itt menjen el nagydolgozni, de ő viszont jól bírja tartogatni, ellentétben velem. A többi kolleganőt elnézegetve, pillanatok alatt végeznek bent (mondom, mindenki rálát arra a rohadt wc-re), tehát alighanem csak pisilnek (azzal nekem sincs gondom, nem jár külön hang- és szageffektekkel). :(


Ráadásul rámjött a hülye kakilás most is, eléggé kellene mennem, nem fogom bírni hazáig. :(((

2011. jan. 3. 10:57
 8/14 anonim ***** válasza:
Kérdező, ne szorongj, menj el nyugodtan. Ha csak csajok vannak, az már annyira nem is gáz, végülis megbeszélheted velük a dolgot, el lehet velük humorizálni a hülye vécét meg a hülye elhelyezését. Nem azt mondom, mert képzelem, mennyi kedved van nevetni a szitun, de nem érdemes emiiatt szenvedni. Az a hülye budi arra való, nekemd meg dolgozniod kell, amit görcsölve nem lehet. menj be, igyekezz rajta túllenni mihamarabb és királynőien sétálj ki utána. Szerintem mindenki volt már abban a szituban legalább egyszer. Mit tehetsz? kérdezd meg a csajokat, ők hogyan lendültek túl a budi kellemetlen elhelyezkedése miatti problémán... hátha van jó ötletük.
2011. jan. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Az előbb épp írtam, hogy megkérdeztem egy kolleganőmet, Ő azt mondta, hogy soha nem ment el itt kakilni, amióta itt van. A többiek meg csak pisilnek, az bent töltött időből következtetve, és ugye mindent lehet hallani.


Annyira gáz a helyzet, most is mennem kellene, de... Gondoljatok bele. nő van itt körülöttem, és vagy a fingásaimat hallják, vagy azt, hogy állandóan húzogatom a wc-t, a szagokról nem is beszélve. ;(

2011. jan. 3. 11:23
 10/14 anonim ***** válasza:

Annyira sajnállak, hogy mások véleménye ennyivel fontosabb neked, mint a saját egészséged és jó közérzeted. :-( De ha ennyire szenvedni akarsz, hogy másoknak megfelelj, akkor szenvedj.


Én elmennék kakilni, megküönnyebbülnék, és magasról tennék arra, hogy más mit csinál.

2011. jan. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!