Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van egy nagyon ciki problémám,...

Van egy nagyon ciki problémám, lányok Ti ezt hogy oldanátok meg?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 25 éves lány vagyok, és van egy elég hülye, de annál kellemetlenebb problémám. A munkahelyemen már nem merek elmenni kakilni, mert a wc a lehető legrosszabb helyen van, mindenkihez tök közel, minden kihalatszik onnét, valamint a szagok is kijönnek. Vízcsap nincs, a wc-t meg állandóan húzogatni állandóan, amikor fingok, szintén tök ciki, a szagokról nem is beszélve...


Már odáig fajult ez a dolog, hogy hiába kellett már délelőtt elmennem wc-re, de inkább tartogattam 10 órán keresztül, míg hazaértem, iszonyú görcsim voltak, a végén már alig bírtam visszatartani. De ez nem megoldás. Korábban a suliban, előző munkahelyen nem volt ilyen gond, ott szépen félre tudtam vonulni, de itt ezt nem nagyon lehet, eleve látja mindenki, hogy ki megy wc-re.


Ti ezt hogy oldanátok meg? Sajnos nem tudom átállítani magam a reggeli, vagy esti kakilásra, próbáltam, de nem megy, teljesen véletlenszerűen jön rám. Tartogatni sem nagyon bírom, ahogy a fenti példa is mutatja. De az sem állapot, hogy rákvörösen, lesütött szemmel jövök ki állandóan minden nagydolog után. :(


2011. jan. 3. 10:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ne haragudj de én olyan jót röhögtem ezen :) Nem azért mert annyira ciki, hanem mert neked ez ennyire zavaró.

Szerintem pár év múlva te is jót fogsz visszaemlékezve ;)

Tényleg ciki egy kicsit, de csak egy kicsit, és ennyi. Különben nem a te hibád hanem az IQ-fighter főnöködé, vagy tulajé vagy nem tudom, aki így tervezte az irodát.

Menj be és szarj az íróasztalára ha legközelebb rádjön!

2011. jan. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy nevetni fogok később, főleg, amikor már más helyen dolgozom, de most nem nevetséges. :(


Hatalmas szerencsém volt amúgy mindenki elment valami tárgyalásra, és csak azzal a csajjal maradtam együtt, akivel összehaverkodtam. gyorsan el is húztam kakilni. Sajnos ez most csak véletlen volt. Amúgy megkérdeztem a barátnőmet, MINDENT lehet hallai. :(((

2011. jan. 3. 13:19
 13/14 anonim ***** válasza:

Egyesek ki fognak nevetni, de neked lehe hogy segítség lesz amit írok.

Régebben én is dolgoztam ilyen helyen és én is gátlásos vagyok. Én úgy csináltam, hogy vettem a 100asban kis (táskában elfér) pumpás légfrissítőt az nem hangos és a szag is meg van oldva.

Mikor szellentenem kellett oda tettem az egyik ujjamat, így az sem volt hallható.

A kakilást pedig úgy, hogy wcpapírt dobtam a wcbe így amikor belepottyan a batyu annak sincsen hangja :)

Utólag visszagondolva ez mind agyrém és vicces, hisz egy természetes emberi folyamatról beszélünk. De tudom hogy abban a helyzetben egy cseppet sem az.

Sok sikert, és próbálj meg nem törődni az ilyesmikkel :)

2011. jan. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Megosztok egy "érdekességet".

Irodán dolgoztam. A wc a folyosó túl oldalán volt. Két fülke volt bent. Két nagy iroda használta azt a wc-t, legalább 30 ember. Lehetetlen volt úgy kakilni, hogy valaki ne menjen be utánam azonnal. Legalábbis én egyszer nagyon benéztem. Muszáj volt mennem, hasmenésem volt. Amúgy nem szoktam munkahelyen intézni, általában ingerem sincs, elintézem előtte meg utána a dolgot, de akkor muszáj volt, a hasmars nem játék. Nem sokkal utána az egyik csaj, akivel jóban voltam szólt, hogy röhögnek a hátam mögött, hogy milyen büdöset sz*rtam, és hogy ők képtelenek lennének itt vécézni, akkor inkább hazakérnék magukat. (de hát ki se bírtam volna :S)Hogy hogyan lehetek ilyen igénytelen paraszt, hogy az orruk alá rottyantok és ezt nem nézték volna ki belőlem.

Nagyon rosszul esett. Rettentően szégyelltem magam.


Most gyárban dolgozom. Egyszer itt is rámtört a szapora. Olyan igazi, rotyogós, hangos, egedelem büdös hasmenés. Éppen akkor jöttek be hárman a vécére, amikor én "ügyködtem" odabent. Na, gondoltam, végem van, mindenki erről fog beszélni.

Mondtam, hogy ne haragudjatok, hogy bebüdösítettem, de nagyon kellett, hirtelen tört rám.

"Jajj, és akkor mi van?" - kérdezte az egyik lány. - "Mert tán másnak nincs soha hasmenése? Múltkor csurignyomtam a klotyót. Amúgy van bogyóm rá, ha gondolod. Vagy hazamész? Én igazolom a művezetőnél, hogy rosszul voltál."

Adott gyógyszert rá, és maradtam melóban, de jól esett, hogy természetesen, intelligens ember módjára kezelték a dolgot és segítő szándékkal fordultak felém.


Na, így tessék a gyármunkásokat lenézni! Az irodában mindenki úgy viselkedett, mintha ő lenne az atyaúristen, aki sosem kakil, a pisit is kikönnyezi, óvatosan tüsszent, sőt még egy büfi sem hagyja el sosem a száját.

Könyörgöm, emberek vagyuk!


Kakilj nyugodtan odabent, lehet, hogy a többiek is jobban merik majd ezek után ott végezni a dolgukat. Honnan tudod, hogy nekik nem kell? Mondani bármit lehet. Azért az irodai munkaidő általában az egész napot lefedi, nincs az a különc lény, akinek legalább évente egyszer ne lenne igénye egy kiadós "trónolásra".

2011. jan. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!