Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha még soha nem volt 2 hétnél...

KeMilan kérdése:

Ha még soha nem volt 2 hétnél tovább bejelentett állásom. Tehat még senki nem fizetett utanam TB- jarulékot és én most magam utan szeretném fizetni. Akkor visszamenöleg ki kell fizetnem? 25 éves vagyok.

Figyelt kérdés
2011. jan. 5. 16:38
 1/1 anonim válasza:

Szerintem ki kell fizetned visszamenőleg is.


Ahhoz, hogy fizetni tudd magad után a TB-t a 11T1011-es nyomtatványt kell kitöltened és beküldened az APEH-hez (szerintem ezt az Apeh honlapjáról le tudod tölteni, de ebben nem vagyok biztos).

Havonta 4950 Ft-ot kell majd fizetned (visszamenőleg is)


És egy tipp: a helyi önkormányzat szociális osztályára ha bemész ott elvileg tudsz kérni olyat, hogy "Adatlap egészségügyi szolgáltatásra való jogosultság megállapításához". ---> Én is ezt csináltam


Ha megállapítják részedre az egészségügyi szolgáltatásra való jogosultságot akkor 1 évig nem kell magad után TB-t fizetned.

Szerintem egy próbát megér a dolog :)


Remélem tudtam segíteni

2011. jan. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!