Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi történik akkor ha valaki...

Mi történik akkor ha valaki megiszik egy sört, három energiaitalt és 5x 500mg duomox antibiotikum tablettát kb két orán belül?

Figyelt kérdés
ezt most komolyan kérdem, kérem kerüljenek a vicces megjegyzésekkel... köszönöm
2011. jan. 7. 13:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Merev részeg lesz töle! (Komolyna, nem hülyülök!)
2011. jan. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
biztos vagy benne?
2011. jan. 7. 13:55
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
Igen, a hétvégén történ ugyanez egy ismerösömmek, a kórházban kötött ki.
2011. jan. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ajaj....csak mert tegnap én is megtettem, de rám semmilyen hatással nem volt, még egy kicsit sem éreztem rosszul magam, és ezt furcsállom. hát érdekes...
2011. jan. 7. 14:07
 5/7 anonim ***** válasza:

Antibiotikumot csak, ha az orvos rendeli.

Felőlem azzal nyírod ki magad, amivel akarod, de a sok antibiotikumrezisztens baci részben az ilyen marhák miatt van.

2011. jan. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
igen tudom hogy csak orvos irhat fel antibiotikumot és azt is hogy marha vagyok, de ilyen az élet! vannak rossz idoszakok is! ez van..
2011. jan. 7. 17:15
 7/7 anonim ***** válasza:
Amíg nem nyugtatóra és szívgyógyszerre iszod, addig nagy kárt nem csinál, de a májad nem fog örülni.
2011. jan. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!