Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tudok elaludni este?

Hogyan tudok elaludni este?

Figyelt kérdés
Hajnali 4ig ébren voltam, most keltem fel, és hulla álmosnak érzem magam. Jó lenne, ha este 7-8 körül el tudnék aludni, mit csináljak? A langyos tej nem segít, és ráadásul még hányingert is kapok tőle. Van itthon Valeriana Relax lágyzselatin kapszula, és vodka. Ötletek, hogy tudjak aludni?
2011. jan. 8. 14:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem. Ha most álmos vagy, akkor nyilván menni fog, inkább az a kérdés, hogy maradj ébren hatig, ha most álmos vagy. :)
2011. jan. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
igyal sok vodkat :))
2011. jan. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én szerencsére jó alvó vagyok, kb. 5 perc után elalszok!:)

Este menj el kocogni egy kicsit, fuss addig amíg teljesen el nem fáradsz, mikor hazaértél vegyél egy jó meleg fürdőt. A vízbe tehetsz olajokat is, mondjuk kamillaolajat, ez ellazít. Szellőztesd ki a szobádat, igyál macskagyökér teát, fújj a párnádra egy kis levendula kivonatot, és mindenekelőtt szokj le a kávéról/kóláról/energiaitalról!:)

2011. jan. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ez a baj, hogy semmi olyat nem iszom, amiben koffein van...Csak gyümölcslé, és víz. Szerintem a vodkát próbálom meg, attól simán kidőlök 10 perc alatt. Mondjuk hátrány, hogy reggel fájni fog a fejem, de legalább kipihent leszek!:D
2011. jan. 8. 14:33
 5/9 anonim ***** válasza:
Igyál hozzá vizet, és akkor nem fog fájni a fejed. Viszont hosszútávon nem hinném, hogy a vodka lenne a megoldás, mert függőséget okoz. Gondolom stresszes vagy, ezzel kellene valamit kezdeni (vagy kipróbálhatod a Sedatifot, van, akinek bejön).
2011. jan. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

hány éves vagy?

rendszeresen nem tudsz elaludni?


Ha csak 1-2-szer fordult elő, nincs semmi bajod.

ha hetek óta, alvászavarod lehet.

De az írásodból ítélve fiatal vagy, semmi komoly bajod nincs az ég világon, csak ide jöttél feleslegesen "vodkázni meg valerianázni"...


gratulálok hozzá, okos gyerek lehetsz.

2011. jan. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Clau20.

Talán nem kellene furcsa következtetéseket levonnod mások írásstílusából, ne haragudj. 18 éves vagyok, depressziós, és jah, alvászavarom van. Viszont az orvos szerint nincs, szóval iszom vodkát, és elalszom. Ha már gyógyszert nem adnak.

2011. jan. 8. 16:24
 8/9 anonim ***** válasza:

idióta... b.szki azt hittem, ez egy értelmes hely, de akkora gyökerek járnak ide, hogy kész. vége, 2 nap volt itt a pályafutásom.


kellemes nyafogást mindenkinek.

2011. jan. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én speciel úgy tudok elaludni, hogy a telefonomon játszok, nagyon elálmosodom tőle. van, hogy a telefonnal a kezemben alszom el
2011. jan. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!