Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem szeretek/merek mások...

Nem szeretek/merek mások előtt enni. Hogy lehetne leküzdeni?

Figyelt kérdés
Ha eszek is, mindig salátát, vagy valami nem hízlalós ételt, ezekkel nincs bajom emberek előtt, de sokszor csak azért veszek ilyet, mert mások látják, pedig igazából mást ennék. Eddig inkább a család/barátok előtt "szégyelltem" csak enni, de most már az idegenek előtt se nagyon megy. Ötlet? 19/L
2011. jan. 15. 21:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ne félj nem veszik el és miért szard má le őket enni kell bárhol bármikor
2011. jan. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ki kellene derítened, hogy mikor kezdődött, mihez köti a kajálok - szégyenérzet jelentkezik szitut a tudatalattid.

Fokozatosan vissza lehet állítani a dolgot - naponta többször mondd el, hogy szívesen étkezem mások jelenlétében.

Minden nap - reggel délben este - legalább hússzor mondogasd. Ha egy napot kihagysz újra kell kezdened- 21 nap után tuti , hogy fogsz tudni enni. A köztes idővel ne törődj, csak legyél kitartó. A tudatalattinak 21 napra van szüksége, hogy visszaforduljon a negatív programozás.

2011. jan. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%
pszichológus. Nem cikiből írom. Ez egy táplálkozási zavar.
2011. jan. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
szia, én is így voltam a suliban, nem ettem egész nap, mikor hazaértem normálisan kiettem a hűtőt. Aztán másik suliba kerültem, eleinte ez volt ott is a helyzet, aztán átgondoltam a dolgokat, és döntöttem, h. ennem kell, ez így nem mehet tovább. szégyelltem mások előtt enni, mert úgy gondoltam, h. én cikin eszek, v. leeszem magam . Ma már az utcán is bármikor elkezdek enni, ez pár évvel ezelőtt még eszembe se jutott volna. Légy bátor!
2011. jan. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egyél nyugodtan, szerintem a fiúknak tetszik ha egy lány sokat eszik (de nem kövér) :D
2011. jan. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!