Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mik a tapasztalatok Dr. Levin...

Mik a tapasztalatok Dr. Levin magneses pantjaval kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2011. jan. 16. 19:06
 1/4 anonim válasza:

Nem ismerem, de ha topshopos, valszeg szar.


Amúgy nem tom melyiken van vagy wsteleshop.hu vagy topshop.hu

2011. jan. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Előző vagyok. Ezek különböző fórumokból szedtem össze:


11. manul 2010-01-23 13:00

Az anyukám használ ilyet, neki a térdei fájnak izületes. Neki használ a fájdalomra és a merevségre.

Őszintén én nem hittem benne, egy barátomtól kaptam kölcsön próbára és bizony jó lett. Sőt! egy gumi segítségével megpróbáltuk a derékra is rügzíteni--derékfájáskor--és bizony arra is jó volt.


Ha neked is lenne lehetőséged valakitől próbára elkérni, hogy meglásd neked beválik-e, hogy ne vedd meg feleslegessen. .

:)


Szia! Igen használok amikor fáj a térdem és nagyon jó, de nem csak nekem hanem másnak is a családba. Nagyon gyorsan kiáll tőle a térd fájásom, hogy miért nem tudom, de nem is érdekel, a lényeg, hogy bevált.

(válasz Mzsuka 1. hozzászólására)


2. IzadoraDanken 2010-01-23 11:23

Nekem most per pillanat gumis térdrögzítő van a jobb térdemen.

Miért kérded?


1. Mzsuka 2010-01-23 11:22

Mágneses térdpántot vagy valami hasonlót használ valaki? Arra lennék kíváncsi, csökkenti-e a fájdalmat, ér-e valamit egyáltalán


(talán mégis jó)

2011. jan. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen! :)

Talan megis kiprobalom. Durvan faj a terdem mostanaban.

2011. jan. 16. 19:22
 4/4 anonim válasza:
sikerült kipróbálni?
2012. febr. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!