Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit kellene csinálnom? Túl...

Mit kellene csinálnom? Túl sok az energiám? Van valami megoldás ugye?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok. Már hetek óta nagyon ingerült vagyok és nagyon fáj a hasam...pénteken voltam a barátaimmal bulizni és beszóltak barátomnak, normál esetben tovább mentem volna..de most valami bekattant és megütöttem az illetőt...vérzett az orra de szerencsére semmi komoly.

Úgy érzem nem változott semmi körülöttem, édesapám ugyanannyit iszik és üt meg, anyukám ugynúgy leszar...barátaimmal jól kijövök...

Csak mostmár kezdek aggódni mert barátaim csipkelődése, hülyéskedése is kiváltja ezt a fajta idegességet belőlem.

Sportolni is ugyanúgy sportolok..sőt lehet még többet is mert amikor hazaérek suliból és elönt a düh..elmegyek futni...Mit tehetek?


2011. jan. 16. 21:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát, én a sportot javasoltam volna első körben, de írtad, h az megvan.

Esetleg a düh forrását kéne megtalálnod. Nem vagyok pszichológus, de majd biztosan érkeznek olyan lélekbúvár válaszok, minthogy önmagaddal nem vagy kibékülve, és ezt vetíted ki a környezetedre. Na, én ilyet nem akarok írni, mert nincs piszchológus diplomám.

Viszont egy kis lazítás lehet, h jót tenne, nem kell nagy dolgokra gondolni. Ilyesmi, mint egy csendes séta a közeli folyó/ tóparton egyedül, mikor bele tudsz feledkezni a gondolataidba, az tényleg jót tud tenni.

2011. jan. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne haragudj,de ilyen családi háttérrel mögötted nem csoda hogy így viselkedsz.Kislány korod óta rosszul bánnak veled?Mert akkor mindennek ez az alapja.Ezen,ha elhatalmasodna,csak egy független élet segíthetne,meg egy szakember,és egy nagyszerű család(majd a tied).
2011. jan. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Neked nem a futas fog segiteni, hanem a karate, vivas, boksz stb., mivel ezekkel a gyakorlatokkal tudod levezetni a felgyulemlett energiadat.
2011. jan. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen mindig ilyen volt a családi hátterem...

amúgy nem gondolom hogy ez lehet a hiba mert én ezt elfogadtam hogy ez van..és hogyha megvan az érettségim mehetek el..szerencsére jó tanuló vagyok..szóval egyetemre szeretnék.

Küzdősporttal még nem próbálkoztam...de ha szerintetek megoldás lehet megpróbálkozom vele. :)

2011. jan. 16. 22:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Vegyél futópadot és edzél rajta naponta több órát.
2011. jan. 17. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!