Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Beleőrülök tökéletes semmisége...

Beleőrülök tökéletes semmiségekbe?

Figyelt kérdés

Ma mentem a buszon és láttam egy férfit aki az anyjával volt. Kicsit furán viselkedett (köpködött, kezébe fújta az orrát, állandóan a barátnőjének a fényképét csókolgatta a telefonján, és mindenkit megszólított...) és nagyon próbáltam tartani a távolságot. Külsőleg nem volt ápolatlan (annyira, hogy ilyen dolgokat csináljon) és mentális fogyatékosság sem látszott rajta. Ott szálltak le ahol én is és még ekkor jó pár másik fura dolgot csinált... Nem tudom még most sem hova tenni az egész esetet, mert tényleg nagyon furcsa helyzet volt...egyszerűen nem értem! És olyan érzéseket vált ki belőlem, hogy:


-egyszerűen nem hagy nyugodni a gondolat, hogy miért csinálta

-félek megőrülök

-lehet, hogy valamilyen betegséget is rámköhögött...


Már 3 órája fáj miatta a fejem, kicsit szédülök és mintha máshogy látnám a világot. Azóta is érzem ezt a furcsa felfokozottságot. Egyszóval nagyon megijedtem!


Ez szerintetek sem normális (mármint, hogy ennyire megijedek)? Van mással ilyen? Meg fogok őrülni?


u.i.: tehát összefoglalóan annyira irracionális és álomszerű volt az egész, hogy nagyon kikészít...


Régebben is ijedtem meg dolgoktól ami után ez a fura érzés volt. Például, hogy miért felejtettem el ezt-azt vagy például Dali "soft construction with boiled beans" képe is ugyanilyen furcsa nyughatatlan érzést váltott ki.

Persze ez most nem tartozik lényegesen ide...


2011. jan. 21. 17:08
 1/9 A kérdező kommentje:
bocs, mentális egészségbe akart menni a kérdés...
2011. jan. 21. 17:08
 2/9 tetris ***** válasza:

A buszon a pasas annyira irracionálisan viselkedett, hogy ez téged teljesen felkavart, és nem tudsz elszakadni tőle.

Hát van ilyen! Hogy az ember lát valamit, ami nem hagy

ja nyugodni.

Nincs veled semmi baj, csak feldúlta a nyugalmadat ez a különös eset. A fejed meg azért fáj, mert bekaptál valami bacit, mert fáradt vagy, mert nem ettél eleget, mert kialvatlan vagy, mert..... ezer oka lehet.

Igérem, nem fogsz émegőrülni. Ez egy egyszerű emberi pszichés reakció volt, ami mással is előfordult már nem is egyszer. No para!

2011. jan. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem szeretem Dalít.
2011. jan. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Fertőzés nem jön elő ilyen hamar, pár nap lappangás mindig van.
2011. jan. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Talán hipochonder vagy, legalábbis abból a részből ez jön le, hogy félsz hogy elkaptál valamit.

Ezt a részét megértem, én is tiszta ideg leszek ha mellettem köhögnek, prüszkölnek, hapciznak, és még akkor is ha kezükbe van a zsepi, pláne ha nincs... mindjárt arra gondolok, hogy "an most 2millió baci indult útjára és valamennyi rám is ragad, dejó".

Azon nem gondolkodom napokig, miért tette. Lezárom, hogy most vagy beteg leszek, vagy nem. C vitaminozok és iszom a peszgőtabit ezerrel, ezzel legalább tehetek vmit , kész.

2011. jan. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__egyeb-kerdesek__1482..

Ezt a kérdést is te írtad ki?

Amúgy engem is felkavart volna. Ne szívd mellre mások problémáit. Nagy az Isten állatkertje. Vannak ennél kreténebbek is. Nyugtasson meg az a tudat, hogy te különb vagy.

2011. jan. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

igen, én voltam! :)


Már egy kicsit jobb, de még fáradt vagyok bele. Igazából az egész irracionalitása ijesztett meg... Az ilyen álomszerű dolgoktól mindig ki vagyok!

2011. jan. 21. 22:09
 8/9 A kérdező kommentje:
még ma is....nem hiszem el!
2011. jan. 22. 17:05
 9/9 A kérdező kommentje:

ugyanez ezzel a képpel is:


[link]

2011. febr. 7. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!