Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lassan beleőrülök, mit tegyek?

Lassan beleőrülök, mit tegyek?

Figyelt kérdés
168 cm vagyok,45 kg, és úgy nézek ki mint egy anorexiás. Állandóan cseszeget mindenki, hogy milyen undorító vagyok, holott gyomorgyulladás miatt fogytam le. Nem tudok visszahízni, az orvos annyival lerendezett, hogy egyek többet, meg folyamatosan, mert ordít a szervezetem a zsír, meg a szénhidrát után. Sosem voltam, nagy darab, elfogadtam, igyekeztem a mostani helyzettel is megbarátkozni, de megbámulnak, és senki nem tud elmenni mellettem megjegyzés nélkül. Tényleg nagyon vékony vagyok, de ez már kicsit túlzás! Lassan beleőrülök, és akkor pláne h nem fogok hizni. sosem volt önbizalomhiányom, de most már a béka feneke alatt van az önbecsülésem.
2011. máj. 7. 23:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen valóban sovány vagy, de ha a betegséged okozta ezt a problémát, akkor sajnos érthető. Én elmennék egy gasztroenterológus szakorvoshoz, aki a gyomor problémákkal foglalkozik. Lehet már lelki probléma is okozza a táplálkozási zavarodat is.
2011. máj. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ameddig teljessen nem gyógyulsz meg,addig nem is fogsz tudni úgy enni mint egy egészséges gyomrú ember.A hizáshoz pedig valóban enni kell,de csakis jóizűen.Ami kényszerevés az nem jó.Várd meg amig rendbe jössz,és ne törődj a sok hülyével.Akik ismernek feltételezem tudják milyen komoly betegséged volt,amiből még teljesen nem gyógyúltál fel.A gyomorgyulladás pedig nagyon komoly.Örülj,hogy egy hirtelen fogyással megúsztad.Majd idővel vissza hizod.
2011. máj. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm. Jól esnek a bíztató szavak:-)
2011. máj. 8. 00:13
 4/6 A kérdező kommentje:
A folyamatos evést egy gasztroenteorologus tanácsolta. Azt mondta szokjam meg, hogy napi 5-6 főétkezés mellett folyamatosan csipegetek csokit, kekszet...de ez nagyon nehéz. és nagyon lassú a változás
2011. máj. 8. 00:15
 5/6 anonim ***** válasza:
Én ideg alapon nem tudtam enni és mindenféle gasztro-gyulladást produkált a szervezetem. Kaptam rá gyógyszert is. Ittam Gasztro 825-öt folyamstosan és Béres cseppet, B Neuront és már pár kilót visszaszedtem.
2011. máj. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hogy állsz azóta?Mikor sikerült eléri a kívánt súlyt?
2016. okt. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!