Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Létezik olyan, hogy a bérescse...

Létezik olyan, hogy a bérescseptől a 2 éves kislányomnak fáj a pocija és hányingere van?

Figyelt kérdés
2011. jan. 26. 12:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem szedhető a Béres Csepp cseppek, ha

Ön a ható- vagy segédanyagok bármelyikére allergiás, fémallergia, valamint súlyos veseelégtelenség esetén, illetve vas- és rézanyagcsere zavarán alapuló betegségekben (haemochromatosis, haemosiderosis, Wilson-kór).

Gyermekkori alkalmazása

10 kg testsúly feletti gyermekek szedhetik a gyógyszert. A javasoltnál nagyobb adagok bevételét megelőzendő - a gyermekek biztonsága érdekében - a készítmény gyermekektől elzárva tartandó.


Az ajánlott adag

Megelőzés céljából:

10-20 kg testsúly esetén naponta 2 x 5 csepp,

20-40 kg testsúly esetén naponta 2 x 10 csepp,

40 kg testsúly felett naponta 2 x 20 csepp.


LEHETSÉGES MELLÉKHATÁSOK


Nagyon ritkán - elsősorban éhgyomorra, vagy a szükségesnél kevesebb folyadékkal való bevétel esetén - enyhe, átmeneti gyomorpanaszok felléphetnek.



[link]

2011. jan. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekem (bár én 22 éves vagyok) azért kellett abbahagyni a szedést, mert annyira fájt a gyomrom és hányingerem volt, hogy azt hittem fekélyem lesz. Ez biztosan a Béres-csepptől volt, mert miután leálltam vele elmúlt.
2011. febr. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy két éves gyermeknek nem lehet adni cseppet!Jobban teszed,ha inkább még szoptatnad!
2023. febr. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!