Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Agyrázkódás miatt lehetek...

Agyrázkódás miatt lehetek fejfájós?

Figyelt kérdés
Amikor kicsi voltam, nekimentem fejjel tiszta erőből egy fának, miközben "erre csörög a diót..." játszottam a barátaimmal. Nemrég pedig egyik "jó barátom" tiszta erőből fejbe vágott egy tollasütővel. Egyik alkalommal se mentem el orvoshoz, nem pihentem. A tollasütős eset után kifejezetten rosszul voltam (hányinger, szédülés, hányás fejfájás napokig). Azóta elég fejfájós vagyok, havi 1-szer migrén gyötör. Összefüggésben lehet az agyrázkódás a fejfájásommal?
2011. jan. 28. 23:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, tudtommal lehetsz, kiindulva abból hogy amerikai fociban is az agyrázkódást elszenvedő játékosok fejfájásra panaszkodnak. Go doki?
2011. jan. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én tudod hányszor vertem be a fejemet kiskoromban?:D:D
2011. jan. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Oké de ez tényleg durva volt. Tiszta erőmből futottam és a fa "állított" meg. Akkor hirtelen elsötétült minden, de nem szóltam a szüleimnek. A tollasos eset után szintén hirtelen elsötétült minden, ott majdnem elájultam nagyon rosszul lettem.
2011. jan. 28. 23:24
 4/10 A kérdező kommentje:
Amúgy köszönöm a válaszokat!:)
2011. jan. 28. 23:25
 5/10 anonim ***** válasza:

Menj orvoshoz, mert komoly következményei is lehetnek!

És készülj fel egy jelentős letolásra a dokitól, hogy miért nem mentél rögtön...

Anyukám elesett nemrég, beverte a fejét, sürgősségin megállapították az agyrázkódást, őt akkor éjjel kb. 5 orvos látta el, illetve vizsgálta meg: egy orvos kikérdezte, levette a vért, a másik a reflexeit vizsgálta meg, megint másik koponyaröntgent csinált, aztán egy doki összevarrta a fején keletkezett sérüléseit, és végül egy neurológus is megvizsgálta.

A tünetei ugyanazok voltak, mint neked kb. Komolyan menj el!

2011. jan. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nyugi, nyilván nincs semmi komoly baja a kérdezőnek, hisz csak a szokásos szimpla tüneteit írta le az agyrázkódásnak.

Amúgy nekem is szintén kétszer volt agyrázkódásom eddig, és én se mentem orvoshoz egyszer sem, és nekem is nagyon sűrűn fáj a fejem. Ez furcsa egybeesésnek tűnik, de nem tudom miért lehet.

2011. jan. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Oké, de a gyerekkori baleset 10 éve volt, a tollasos meg 1 éve. Hogy nézne az ki, hogy évekkel később elmegyek az orvoshoz?
2011. jan. 28. 23:42
 8/10 anonim ***** válasza:

De nem érted meg, hogy akár koponyatörésed vagy repedésed is lehetett, amit nem kezeltek és emiatt szenvedsz még mindig? Lehet, hogy "kifolyt" egy kis agyi folyadék vagy bármi lehetett, nem akarok találgatni, nem vagyok orvos!


Ha csak szimpla agyrázkódásod lenne, akkor nem lennének még most is tüneteid, nem gondolod?? Valaminek ott történnie kellett, különben elmúltak volna a tüneteid, anyumnak 1 héten belül nem volt utána semmi baja.


Amúgy mi bajod lesz tőle, ha kivizsgáltatod magad? Nem fog fájni!

2011. jan. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Utolsónak:

Kb. lefogják sz*rni az orvosok... Még lehet, hogy frissen is, de így 1 év után..Nem is hiszem, hogy sokat tudnának egyáltalán csinálni vele.

2011. febr. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Szia!

Nem tudom, érvényben van-e még a kérdés, de éppen ma voltam enyhe agyrázkódással orvosnál. Szigorú egyhetes fekvést javasolt, és azt mondta, ha nem pihenem ki rendesen, akár egy életen át tartó krónikus fejfájásom is lehet...

Gondolom ez van neked is...

2013. jan. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!