Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet ez agyrázkódás?

Lehet ez agyrázkódás?

Figyelt kérdés
Bevertem a fejem a téglafalba elég erősen és elsötétül pár másodpercre minden, azóta fáj a fejem meg néha megszédülök. Ha az akkor muszáj orvoshoz mennem? (kb másfél órája történt)
2011. jan. 30. 19:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg és irány az orvos ! Mindenképpen ! Ilyenkor sajnos bármi lehet, egy belső vérzés az agyban ami később okoz gondot, de nyilván ez a súlyosabb változat. Megvizsgálnak aztán mehetsz is haza.
2011. jan. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
elmehetsz orvoshoz,lehet meg fognak röntgenezni, hogy nincs e valami törés vagy repedés esetleg... agyrázkódástól fájhat a fejed meg hányingered is lehet... végülis nem lehet ennyiböl megtudni mennyire volt súlyos az ütés, de az sem mérvadó mert valakinek attól is törik a csontja ha valaki kicsit mogorván ránéz, érted... te tudod, nem veszhetsz semmit max pár óra várakozást...
2011. jan. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
de egyébként ha az a kérdés muszáj e menni nem muszáj ha csak sima agyrázkódásod volt akkor nem csinálnak vele semmit csak senki sem lát bele ugye a fejedbe... szerintem ha vérzés lenne kijött volna már vagy ájulás vagy szemkörnyéki véres ödéma vagy tarkótáji véres ödéma jelekkel, esetleg orrvérzéssel vagy fülvérzéssel... ha ezek nem voltak szerintem nincs komoly gond...
2011. jan. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ilyenek nem voltak.. lefekszek pihenni és ha rosszabbul leszek bemegyek az ügyeletre
2011. jan. 30. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!