Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet agyvérzés vagy agyrázkód...

Lehet agyvérzés vagy agyrázkódás? (lent)

Figyelt kérdés
Még ősszel volt egy balesetem. Egy traktort emeltünk emelővel, és alá kellett másznom. De sajnos kicsúszott az emelő és a fejemnek csapódott. Kb. 1-2 tonna lehetett. Szerencsére nem ájultam el de a fejem vagy egy hónapig fájt, és a fülem is egy ideig. Azóta néha borzalmasan szokott fájni a fejem. Nem merek idegeskedni sem, pedig eléggé stresszes az életem. Kérem segítsenek.
2010. máj. 31. 16:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

Aha, természetesen a leírás alapján egyértelműen lehet diagnosztizálni. Nem kell ide CT, röntgen.

Segítek. Menj el dokihoz!

2010. máj. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem is úgy értettem hogy egyből diagnosztizáld hanem hogy lehetséges-e. Vagy menyire fontos hogy orvoshoz menjek ezzel.
2010. máj. 31. 16:24
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel el kell menni dokihoz. Ha nincs gond, megnyugszol. Ha gond van (ne legyen), akkor meggyógyítanak.
2010. máj. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%

Tényleg nem értelek. Majd 1éve történt valami, most is tüneteid vannak.Nem most, hanem ha nem azonnal, akkor 1 nap fejfájás után kellett volna elmenned.

Ha valami fáj, nem úgy működik a szervezeted ahogy szokott, akkor el kell menni orvoshoz. Azért van.

2010. máj. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi. A háziorvos is elég lehet, hogy beutalót adjon?
2010. máj. 31. 16:27
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

(bocs, fél éve)

A háziorvoshoz kell menned, ő ad beutalót.

2010. máj. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
nekem amikor agyrászkódásom volt.. Hánytam és szörnyan fájt a fejem.. Az orvosnál kötöttünk ki.. Bűr nem ezzel az okkal...De kiderült, hog agyrászkódásom volt..
2010. máj. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Mondjuk akiknek meséltem ezt azok mondták hogy csoda hogy nem maradtam a traktor alatt.
2010. máj. 31. 16:34
 9/12 anonim ***** válasza:
nem tudom de biztos nem agyvérzés mert akkor lebénultál volna ill meghaltál volna
2010. máj. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
olyan sincs hogy csak egy ér sérül ami bármikor elpattanhat? mert hallottam már ilyenről. :S
2010. máj. 31. 16:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!