Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen betegség okozhat napi...

Milyen betegség okozhat napi 5-6 normális, nem hasmenéses székletet?

Figyelt kérdés
Anyukám 3 napja naponta sokszor jár WC-re. Rossz a közérzete. Orvosról, hallani sem akar. Az epéje szokott görcsölni, esetleg ezzel kapcsolatos lehet a baj?
2011. febr. 2. 14:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Pedig muszáj lenne... aranyeret kap,minimum. de amit leírtál az mindenféle gyomor és bélrendszeri probleba jele lehet.kulonben is hiánybetegségei lesznek ha nem tudnak felszívódni a tápanyagok,vitaminok. ki is száradhat...
2011. febr. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Próbálom rábeszélni, nehéz ügy... Gondoltam én is, hogy a rossz közérzet is azért lehet, mert nem tudnak felszívódni a tápanyagok.
2011. febr. 2. 15:04
 3/5 anonim ***** válasza:
A színe, szaga normális? Mert ha a megszokottól eltér, az is kóros elváltozásra utal.
2011. febr. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, azt mondja, minden normális. Furcsa...
2011. febr. 2. 15:36
 5/5 anonim ***** válasza:

Velem is ez van, annyi különbséggel, hogy (ez most hülyén fog hangzani) jó illatú, és a szellentésem is... bár én előtte antibiotikumot szedtem (igaz, ittam Normaflore-t is, nem változott). Ja és nekem kicsit hígabb a dolog, de nem hasmenés-szerű. Ha hétfőig nem javulok, elmegyek dokihoz. Mellette őrülten fáj a fejem, hányingerem van, remeg a kezem, néha homályosan látok.

25/N

2011. febr. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!