Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Segítség, a barátnőm közel...

Segítség, a barátnőm közel áll ahhoz, hogy bulimiás legyen! Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Csak nekem mondta el, hogy hánytatja magát. Nem gebe lány, de egyáltalán nem is kövér, sőt, vékony, csak a testalkata miatt erősebb combban és fenékben, de az nem háj... szóval csak izom, és a testalkatához képest rendkívül vékony.

Azt mondta, hogy a legutóbb véreset hányt. Mit tehetnék, hogyan magyarázzam meg neki, hogy ez nem helyes? Hiába mondom neki, nem hagyja abba. Forduljak szakemberhez? Ha igen, kihez? Segítsetek, tanácstalan vagyok!

17 éves lesz.


2011. febr. 7. 20:51
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

sz@rd le, mondd meg neki, hogy hülyékkel nem barátkozol.

mondd el a szüleinek, de előtt vele is közöld, hogy elmondod nekik. illetve még hozzáteheted, hogy hálás lehet neked.

2011. febr. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy ő, alapjában véve nagyon normális lány. Nem iszik, nem dohányzik, csak néha házibuliba megy, és rosszul lesz, ha egyszer egy évben kap egy négyest, zseni a tanulást tekintve. Ezért is aggódom, mert nem szoktam meg ezt tőle.
2011. febr. 7. 21:09
 3/3 anonim ***** válasza:
A legjobb lenne ha elmondanàd a szüleinek. Az àltalad leirtakbòl arra lehet következtetni, h õ màr most bulémiàs, ez màr betegség, amin csak orvos segithet! És ne halaszgasd, mert kèsôbb csak rosszabb lesz. Hiàba fogod neki magyaråzni,h àrt magànak nem fogja meg èrteni. Szóval fordulj dokihoz.
2011. febr. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!