Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ekcémás lehet a kezem?

Ekcémás lehet a kezem?

Figyelt kérdés
néhány napja égő érzést tapasztaltam mindkét kézfejemben. kezetmosni is alig tudtam, mert az épphogy meleg vizet tűzforrónak éreztem, az alig hideget pedig jegesnek. 3-4 napig volt meg az érzés, azután elmúlt, most pedig viszketnek az ujjaim, de külsőleg semmi nem látszik rajtuk. lehet ez ekcéma? antibiotikumnak lehet ilyen hatása?
2011. febr. 13. 05:32
 1/1 anonim ***** válasza:
az ekcéma vörösödéssel kezdődik,utána viszket.nekem antibiotikumtól volt ilyen,csak nekem a testemen is kijött,nagyon kellemetlen volt,ráadásul viszketett,majd vörösödött,augmentint szedtem akkor.A gyógyszer befejeztével elmúlt,persze közben elkellet mennem bőrgyógyászhoz egy kálcium szurira,de szerintem,ha pezsgőtablettát veszel,az nagyon sokat fog használni,és próbálj meg gumikesztyűben mosogatni,már ha Nő vagy,és nem Férfi,illetve nem gyerek:)
2011. febr. 13. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!