Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha tudom magamról, hogy...

Ha tudom magamról, hogy agyilag nincs rendben velem valami, mit tehetnék? Bőven lent.

Figyelt kérdés

Sokszor hülyeségeket gondolok, nem az érdekel, mint az átlagot. Idegbajos is vagyok és ma is magamban szidom az átlagembereket, akikkel körül vagyok véve, nap, mint nap. Egyik gondolatom, ami mostanában volt: (nem tudok minden nap wc-re menni és ezért) tegnap nem sz@rtam, ma se, holnap se fogok tudni, aztán majd a számon jön ki. :) Viccesen hangzik, de nem normális dolog. Nem tudok, nem is szeretek normális, megszokott szavakat használni, pl. evés-zabálás, wc-re megyek-csövelek. Nem tudom kifejezni a dolgokat úgy, ahogyan mások megértenék. Sok mindent utálok. Amit más kedvéért régen el kellett viselnem, már lázadok ellene. Régen húgommal aludtam egy szobában és ő nézett tévét, én meg még mindig egyenesen gyűlölöm az esti tévézést. Sokszor kimentem a hidegebb előszobába és a földön aludtam. Ezt az egy dolgot, hogy alvás előtt tévézek vagy azon kell elaludni, most sem viselem el.

Volt olyan, hogy a lakásban magamban suttogtam, hogy tojásos nokedli (azt főztem éppen ebédre) és böfögtem egy nagyot. Az albérletem tulaja éppen akkor ment el az ajtó előtt és megállt, szerintem hallgatta, hogy mi volt ez a hang.

Gyerekkoromban kedvencem volt a páros szám. Ha egyszer beütöttem a kezem, beütöttem utána direkt, hogy páros legyen. Meg volt, hogy a téglalap mintás műpadlón hogyan kellett állnia a papucsomnak. Ha valaki arrébb rúgta, már idegbajos lettem.

Pár hónapja idegbajból széttéptem a fülhallgatóm, mert sz@arakodott. Beértem a lakásba és próbáltam nyugodt lenni. Túl nyugodt lettem, egyszer csak pillanatok alatt begolyóztam és szétdaraboltam a fülhallgatót. Rájöttem, ha dilis vagyok és túl nyugodt leszek egy kis ideig, pár percig, kitör belőlem a dili és valamit szétb@szok. Egyszer hajnalban a cigitöltőt törtem ketté és földhöz vágtam. Azon aggódok, hogy a macskámat ne bántsam, mert elég élénk és karmol. Ha valaki/valami fájdalmat okoz, ölni tudnék. Azon is aggódok, nehogy egyszer csak, azért mert valakivel bajom van, odamenjek hozzá és megrugdaljam, amikor éppen nem szólt semmit. Szép lenne, ha munkahelyen ilyet tennék...

Albérletben lakom egyedül, házimunkát meg mindent megcsinálok rendesen, ezzel nincs gond. Sokszor szidom valaminek a q@rva anyját, ha nem úgy áll meg, ahogy akarom vagy leesik valami. Egyszer feldőlt egy polc, mert nem volt jó a lába és rajta voltak a cd-im és a tetején a frissen locsolt virágok. Ahogy feldőlt, a cd-ket rugdostam és a kaktuszomat sík lapossá tapostam. Az zavart a legjobban, hogy a porszívó amúgy se volt jó, aztán minden tele lett virágfölddel. Evés közben egyedül szoktam böfögni meg fingani is, ha kell.

Alsós koromban direkt lepisáltam a wc-t, hogy rá tudjam fogni másra.

Mondta elvileg egy logopédus kiskoromban, hogy lehet, hogy el leszek maradva a többiektől, mert volt sok betegségem. De ennyire, hogy agyilag más vagyok?

24/L


2011. márc. 1. 23:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg,hátha megengedi.
2011. márc. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Régen jártam dokihoz. Nem mondtam el neki minden egyes bajomat részletesen, mert egy idegen. Amúgy semmit nem használt, hogy oda jártam, max a pszichiáter írt fel gyógyszereket, ami felesleges dolog, mert nem használt. Most is van Xanaxom, altatóm és hangulatjavítóm. A Xanax még jó, mert elkábít és könnyebben alszok tőle és jó az a kábultság. A hangulatjavítók nem érnek semmit.
2011. márc. 2. 16:52
 13/14 anonim ***** válasza:

16:03


Aki olyanokat mond, hogy "milyen gusztustalan a magyar nép", azt minek nevezzem? Bölcs nagyságosasszonynak?

2011. márc. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Nem csak a magyarok gusztustalanok, hanem az emberiség...
2011. márc. 4. 09:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!