Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Már lassan az öngyilkosságon...

Már lassan az öngyilkosságon gondolkodom. Mit lehetne csinálni? Bővebben lent

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok. Kb fél éve lett egy hüvelygombám. Időben elmentem dokihoz, adott rá kúpot, krémet, midnen rendben volt. Aztán egy hét múlva megint lett egy gombám, majd megint, megint, és megint. Eleinte megpróbáltam belső békét teremteni, mert gondoltam, az lehet a probléma. De már a napjaim abból állnak, hogy bekrémezni, kimosni az összes fehérneműt, megint krém, ha kell, orvoshoz, este kúpot felnyomni, és menni aludni. Kb 5 nap van olyan, amikor nem viszket semmi, és nincs semmi probléma. Az orvosok nem mondanak semmit, hanem még én vagyok leszidva, hogy hol szedek össze ennyi gombát. Jelenleg van barátom, de már mióta gombám van, egyszer sem voltunk együtt szexuálisan. Ő mindig mellettem áll, vigasztal, de én már nem tudom, hogy mit cisnáljak. Mit lehet ez ellen tenni?
2011. márc. 2. 17:06
 1/4 sz12 válasza:

Szerintem keress fel egy jobb nőgyógyászt, nem azt mondom h a mostani rossz, de menj el inkább még egyhez. ( akár magándokihoz is), mert olyan nincs, hogy nem mondanak semmit! A gombás fertőzés sokféle ok miatt jöhet ki.

Öngyilkosságot meg nagyon gyorsan felejtsd el!!!

2011. márc. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
0%

próbálj meg másik orvost vagy egy természetgyógyászt. van egy könyvem, az a következőket írja, esetleg gondolkodj el rajtuk:


Hüvelygomba

Testi szint: hüvely (odaadás, élvezet).

Tüneti szint: a szexuális partner kiválasztása körüli konfliktus; harc a partnerrel az intimitás területén; a legintimebb terület hiányt szenved életerőben, nem vigyázunk rá elég éberen; az altest (a tudattalan) kapuinak lezárása; szerelem nélküli szexualitás; autoagresszió.

Feldolgozás: az Alvilág újbóli életre keltése élvezettel teli szex segítségével; fedezzük fel altestünket, mint az életöröm játékterét; gondoskodjunk „tiszta" viszonyokról; esetleges párcsere.

Feloldás: törekedjünk harmonikus, beteljesülést hozó kapcsolatra; vegyük fel saját, női ritmusunkat; aktívan védelmezzük nőiességünket.

Ősprincípium: Plútó. Feloldás: a női vitalitás és életöröm élvezete; a kiteljesítő szexualitás megélése.

Ősprincípium: Hold/Vénusz-Szaturnusz.

2011. márc. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"van egy könyvem, az a következőket írja," Anyám, borogass!


Szerintem inkább annak járj utána, hogy honnan szedheted össze.

Fogamzásgátlót szedsz?

2011. márc. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kösz, ezen elgondolkodom. Egyébként nem, nem szedek fogamzásgátlót.
2011. márc. 2. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!