Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tényleg meg lehet úgy fulladni...

Tényleg meg lehet úgy fulladni, hogy lenyeled a saját nyelved? :O

Figyelt kérdés
Egy oktató jellegű filmben azt mondták,hogy ez egy tévhit,meg fizikai lehetetlenség,de a szüleimmel beszélgettem,és szóba került,és azt mondták,hogy hülyeséget mondott a film,mert tényleg van ilyen!Most tényleg van?Haltak már meg ettől?
2011. márc. 4. 16:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mennyire kell szó szerint értelmezni ezt a kifejezést, de a környezetemben már haltak meg így.
2011. márc. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hogyan?Mondjuk epilepszia közben?Tényleg megfulladt a nyelvétől(mert lenyelte)?
2011. márc. 4. 16:51
 3/8 tetris ***** válasza:
78%
Nem, lenyeli, hanem hátracsúszik a nyelv, és elzárja a légutakat.
2011. márc. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor ha nagyon öngyilkos akar lenni valaki,elég ha lefekszik és ellazítja a nyelvét?Vagy ez milen esetekben lép fel?
2011. márc. 4. 17:41
 5/8 tetris ***** válasza:
100%
Eszméletlen, tudatlan állapotban fordulhat elő.
2011. márc. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Elsősegély-nyújtáskor is mindig hangsúlyozzák, hogy meg kell akadályozni, hogy a sérült nyelve hátracsússzon.
2011. márc. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
igen nekem is halt meg ismerősöm. annyira ellazult a nyelve alváskor hogy hátracsúszott neki és meghal. azért nem egy mindennapi dolog de előfordulhat bárkivel. de ne foss tőle.. meg ne kérdezősködj h h lehet epilepszia meg mittomén. láttad a filmet gondolom ott elmondták részletesen mi csak megerősítjük.
2011. márc. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem édesapám úgy halt meg hogy lenyelte a nyelvét ! :/
2014. jan. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!