Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A sötét barna enyhén kellemetl...

A sötét barna enyhén kellemetlen szagú vér bajt jelent?

Figyelt kérdés

Kb 2 hete eléggé beütöttem a lábom.Elég mély sebb lett rajta.Először fertötlenítő krémmel majd hámosítóval kentem.Nehezen de végül szépen be heget.Ám a seb közepe egy kicsit puha.Ma a hegesedés alul egy picit fel repedt és ilyen sötét barna és rendkívül kellemetlen szagú vér folyt ki.A szagát leg inkább egy elpusztult állat teteméhez tudnám hasonlítani.Ez után meg nyomkodtam középen ahol puha és még több jött ki.A seb abszolút nem fáj,nincs be gyulladva de még csak egy picit sincs be pirosodva körülötte.Nem gennyes és amikor nyomtam középen az sem fájt különösebben szóval nem látom jelét fertőzésnek és okot arra hogy orvoshoz menjek vele.Abszolút semmi bajom nincs vele.Ami azt illeti utálom az orvosokat ezért inkább elkerülném őket..


Szóval szerintetek mi lehet ez a sötét barna kellemetlen szagú vér?Okot adhat arra hogy orvoshoz menjek vele?


Arra gondoltam hogyha másnem fel áztatom a hegesedést hogy le váljon teljesen.


Mit tanácsoltok?


2011. márc. 4. 22:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem az nem vér volt, hanem genny! Mindenféleképpen fertőtlenítsd!
2011. márc. 5. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

A varasodást fel áztattam,hát szép kis lyuk van középen ahol felgyülemlett ez a barnás színű genny vagy vér.Ki tisztítottam és vastagon be kentem fertötlenítő krémmel.

Remélem mostmár jobban fog gyógyulni.

2011. márc. 5. 15:31
 3/3 anonim ***** válasza:

Fertőtlenítő krémmel??? Mivel kented be? Én csak a Betadine kenőcsöt ismerem, ami fertőtrenít.

Remélem nem valami jó zsíros kenceficét kentél rá!

Jól tetted, hogy kinyomkodtad! Tuti genny volt!

2011. márc. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!