Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehetséges hogy, elvetélek?

Lehetséges hogy, elvetélek?

Figyelt kérdés

Két hete beteg voltam felfázás amit követett egy vese gyulladás mindkét petefészke és a méhem is gyulladásban volt.ebből kialakult egy garat gyulladás ami párosult az infulenzával!Voltam dokinál ő sumetrolimot írt.Majd elmentem a nődokihoz akinél pont rossz volt az ultrahang:(

Megvizsgált és mivel nagyon fájt a méhem megálapította hogy gyulladásban van.felírt egy klimicin nevü bika erős gyogysz. 3x1 de nem bítram csak napi egyet bevenni mert rosszúl voltam tőle.2 án jöt meg a mesim 14 nap múlva peteérésem volt vettem egy peteérést kimutató mikroszkópot ami kimutatja a nyálból és hüvely váladékból hogy van e peteérés,nos nekem pont a 14 napom volt!aktívak voltunk :) most1- 2 án megkellet volna jönnie de nem jött 3 án csináltam egy teszte ami igaz halványan de jól láthatóan pozitív volt.Most viszont fáj a hasam szúró érzés a jobb petefészekben.Szóval nem tudom két éve volt egy vetélésem talán most is esélyem van rá?Hétfőn csinálok még egy tesztet ha az is pozitív elmegyek dokihoz.Addi is tudna valaki lelket önteni belém????


2011. márc. 5. 12:10
 1/6 anonim ***** válasza:
terhesség alatt is fáj(hat) a pocakod, pont a bent zajló változások miatt. Én is azt hittem, hogy valami gyulladás van bent, mert szúrt, fájt a hasam, derekam, a teszt negatív lett, majd a 10 napon pozitív és kiderült, hogy baba van a dologban, sehol semmi gyulladás. Viszont ha volt már vetélésed, akkor a hétfői pozitív teszt után doki, hogy mielőbb adjon gyógyszert, ami támogatni fogja a terhességet. Addig meg ne aggódj, attól nem lesz jobb! Bízz benne!
2011. márc. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
kösz a választ.Ma megcsináltam a tesztet,de semmi totál negatív.Talán az első tesz rossz volt.Pénteken megyek dokihoz majd kiderül.ma 7 napja hogy késik.
2011. márc. 7. 14:32
 3/6 anonim ***** válasza:
eszembe jutottál ma, drukkolok! Talán ez a teszt téved.
2011. márc. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
medi-lab volt igaz hülye vagyok mert már nem egyszer volt téves ez a teszt nálam.Van egy 5 éves kislányom a 8hetes terheséget sem mutata ki a 10 héten mutatot poziív tesztelést.Kiváncsi leszek:)Majd írok!
2011. márc. 7. 15:10
 5/6 A kérdező kommentje:

szia kedves együtt érző "barátom":)

Ma megyek dokihoz kaptam SOS időpontot.Tegnap voltam a párommal együtt utána úgy fájt azt hittem meghalok:(Egész éjjel szenvedtem,kíváncsi vagyok mit talál:(Nem vagyok jól:(

2011. márc. 8. 11:33
 6/6 A kérdező kommentje:
szia!Voltam dokinál,nem talált semmit:(11mm es a méh nyálkahártyám ami szerinte lehet korai terhesség de leget hogy csak késik valami miatt.Gyulladásom már nincs.Másnap azaz szerdán barnás folyásom volt és most is az van lehet hogy megjön:(Szóval ez ne terhesség:(Azt is mondta hogy a mensi előtti hormonváltozások miatt mutat pozitív értéket a teszt:(Sajna ez nem jött most össze:(
2011. márc. 10. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!