Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Viszkető fejbőrre mi a megoldás?

Viszkető fejbőrre mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Pár napja viszket de őrülten,aludni is alig tudok tőle. Sztem megizzadt a fejem s mivel folyton levettem a sapkát...megfázhatott s lehet h kiszáradt a bőröm?S korpás lesz?
2011. márc. 16. 08:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem te is , mint annyian candidás vagy a sok egészségtelen cukros étel miatt. Megoldás: le kell szokni a cukros üdítő italokról, a fehér lisztből készült pék-termékekről, magáról a fehér cukorról, akkor tudsz csak megszabadulni a gombától.
2011. márc. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Raffi ***** válasza:

Csak gyógyszertári sampont vegyél. Szerintem valami gombás fertőzés, főleg ha piros foltos a fejbőröd.

Nehogy rákenj valami illatszeres marhaságot!

2011. márc. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az első hülyeséget ír: Nem a fehérkenyértől,meg a cukortól viszket a fejbőröd. Lehet,hogy valóban megfázott. De az is lehet,hogy túlságosan sűrűn mosol hajat,és ettől szárad ki a fejbőröd.

Moss szárazhajra való samponnal hajat,vagy rékj rá ilyen pakolást.

Emiatt eszedbe ne jusson diétázni.

2011. márc. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Használj csalános sampont, vagy öblítsd le a hajadat fejmosás után zsálya teával, vagy kamilla teával.
2011. márc. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Csak a fejböröd viszket vagy máshol is?Mert nekm csinálja 2.hete ezt.A fejtet¤mön is,aztán vándorol a halántékomra,de van hogy a nyakamon is,s♫8t a testem bármely részén érzem lábon kézen,söt a szemem is. Aztán van hogy átmegy viszketésböl ilyen szurkálásba.Már probáltam inni kalciumot mint alalergiára.Nem tudom semmi ujfajta kaját nem ettem,gyogyszert ujat enm szedtem,a régieket amit szednem kell szerintem tolerálja a szervezetem..A fejböröm az szokott szinte fájni is ha hozzaér a fésü.Már én is gondolkodoba vagyok orvoshoz menni.Esteleg még megprobálnák ilyen allergia gyógyszert mint az Aerius,de nincs itthon.Ird meg mi tortént veled,hogyan oldottad meg a dolgot,mi segitett.
2011. márc. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
1.2.hozzászoló......eléggé megijesztettetek. Nagyon remélem hogy csak kisebb a probléma,s nem gombás fertőzés. Én erre nem is gondoltam.:( Ezt mégis honnan lehet összeszedni? Amúgy nem vörös a fejbőröm.
2011. márc. 16. 10:23
 7/9 A kérdező kommentje:
3.4. hozzászoló köszi hogy irtatok,az való igaz hogy heti 2-3 alaklom a minimum hogy mosnom kell a hajam,mivel eléggé zsírosodik,vékonyszálú lelapul stb. Biztos ismeritek a helyzetet. Mindenképp megfogadom a tanácsaitokat.
2011. márc. 16. 10:25
 8/9 A kérdező kommentje:

5. neked is köszi,hogy irtál. Szerintem menj el dokihoz,ha ennyire rossz a helyzet.S meséld majd el mit mondott.

Amúgy most hogy mondod nekem is viszket máshol is.....:(:( de elsősorban a vállam,hátam.Nagyon remélem hogy csak vmi korpásodás,vagy száraz bőr lesz.

2011. márc. 16. 10:27
 9/9 anonim ***** válasza:
gomba, tetű, allergia, megfázás, akármi lehet. :S Ha a tetveket biztosan kizártátok, akkor kérj időpontot bőrgyógyászhoz, addig meg bírd ki valahogy.
2011. márc. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!