Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen érzés a bélférgesség?

Milyen érzés a bélférgesség?

Figyelt kérdés

Nekem néha van valami fura bélmozgásom ami fura de nem fáj és néha véres a székletem {a hónapban második alkalom azt hittem hogy aranyér elhasználtam pár kúpot de most megint ez van hogy véres a székletem de már fura bélmozgást is érzek}. Ez lehet bélférgesség ?? Jah és nem szúr a fenekem leüléskor tehát feljebb van a gond. Mindenesetre telerakom a levesem ma borssal hogy biztos ne legyek gilisztás. Székrekedésem nincs nem megy a hasam...

Vastagbéltükrözésre nem akarok menni aki ezt ajánlaná.

Vastagbéltükrözés is a gazdag köcsögök kiváltsága perkálnak 50000-et és semmit nem éreznek én meg ordithatnák mint a fába szorult féreg mert azt mondanák hogy elfogyott az érzéstelenítő.


2011. márc. 16. 10:30
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Nagyon jó a link, amit kaptál, ezt rögtön be is másolom még 1x neked

A legfontosabb!

Amikor vért látsz a vécépapíron vagy székletedben, elsősorban azt kell megfigyelned, hogy a vér friss-e vagy alvadt. A friss vért ugyanis általában valamilyen hámsérülés, repedés okozza, az alvadt vér azonban mélyebb traktusokból jön, tehát nagyobb aggodalomra ad okot!

2011. márc. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
Én is 10:40el értenék egyet! :)
2011. márc. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Kárörvendők: miért jó nektek ha meghal valaki ti állatok??

fogadok hogy az utcán látnátok egy elütött embert nem is hívnátok mentőt se rohadt kárörvendő szemét állatok vagytok

2011. márc. 16. 10:53
 14/21 anonim ***** válasza:
Lényegtelen, férfiaknál is van aranyér!!!!
2011. márc. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

ma 10:41 vagyok


mivel van légkondim, köcsög vagyok és ezért nem is fogok leállni magyarázni neked, (hogy legyen alátámasztható a hozzászólásod), keresd meg magadnak ha érdekel: giardiasis, ascariosis, oxiuriasis, teniasis tüneteit (ezek gyakoriak)


de ha van kedved, hogy tanulj valami értelmest akkor még utánanézhetsz a következőknek: Necator, Anchilostoma, Trichuris trichura, Enterobius vermicularis, Strongyloides, Visceral larva migrans, Trichinella spiralis, Tenia saginata et solium, Echinococus geanulosus, schystosomiasis, Entamoeba histolytica, Giardia lamblia


minden jót, máskor viselkedj ha akarod, hogy segítsenek neked

2011. márc. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Mik a bélférgesség általános tünetei?

Étvágytalanság,

súlycsökkenés,

hányinger,

csalánkiütés,

vérszegénység,

hasmenés,

hasi nyomásérzékenység,

teljesítőképesség csökkenése.

2011. márc. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
akkor valami repedésem van vagy mit tudom én de nem fáj
2011. márc. 16. 10:56
 18/21 anonim ***** válasza:

Inkább bemásolom neked, olvasd el, mindegyik végén vannak tünetek


[link]

2011. márc. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Lehet hogy csak aranyér mert néha olyan mintha kéne szarni de mégse de akkor is érdekes hogy nem fáj egyáltalán.
2011. márc. 16. 10:58
 20/21 anonim ***** válasza:
Ezért tart itt ez az ország!
2011. márc. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!