Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a bajom? (a többit...

Mi lehet a bajom? (a többit lent olvashatjátok) (12/L)

Figyelt kérdés

már kb 4 napja (ma van 2011.3.16.) beteg vagyok.

(orvoshoz még nem jutottam el.)a fejem fáj,a szememet nem tom mozgatni mert az is fáj.úgy köhögök hogy elég egyet köhögnöm és nem bírom abbahagyni(mintha görcsösen arra lennék kényzerítve hogy köhögjek) tegnap már majdnem elhánytam magam úgy kllett köhögnöm.a gyomrom is néha megfájdul.lázam nincs.


2011. márc. 16. 12:01
 1/5 anonim ***** válasza:
szia nekem ugyanezvan mkár 3 napja csak lázzal 39.5 fokossAL én ma megyek orvoshoz. jobbulást!!
2011. márc. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi!viszont! :)
2011. márc. 16. 12:26
 3/5 Brian0 ***** válasza:

4 napot adtál az immunrendszerednek, hogy leküzdje a betegséget.


Menj el ORVOSHOZ!!!


Ha késlelteted az orvost elég hamar tüdőgyulladásod lehet és mentő visz a kórházba! Ott 1-2 vagy akár 3 hétig is gyógyulgathatsz. A tüdőgyulladás, halálos betegség!

2011. márc. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
rendben elmegyek csak ma nem rendel...de am tudom és igazad is van.a tesóm is elkapta mongyuk ő 2 éves és napi 2 injekciót kap.igazad van holnap 1. dolgom lesz hogy felkeresem...
2011. márc. 16. 12:35
 5/5 A kérdező kommentje:
am most 4 nap után a lázam is megjött...
2011. márc. 16. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!