Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez a sérülés nem vágja ketté...

Ez a sérülés nem vágja ketté a terveim ugye? Csak kombinálgatok?

Figyelt kérdés

Az éjjel kifordult a térdízületem, és nemsokára indulunk a sürgősségire. Roh@dtul fáj, hajnalban még nem volt ilyen vészes. Lehet, hogy műteni kell :S


Lovassportokat űzök, amihez létfontosságú a térddel akapszkodás, ráadásul elkezdtem a rúdtáncot, ahol pechemre szintén fontos... Szerettem volna profi szinten, versenyszerűen.

Két sportoló osztálytársamnak ment már ki a térde, és nekik onnantól könnyen megtörtént újra, mindkettejüknek vissza kellett vonulnia, miután többször is kifordult :S


Törvényszerű, hogy innentől sokkal instabilabb, sokkal sérülékenyebb?

Most már nem bízhatok meg a térdemben? Ennél a kettő sportnál nagyon nem mindegy, hogy megtörténik-e, hanem életveszélyes...


Csak túlparázom...?!


2011. márc. 21. 15:08
 1/2 anonim ***** válasza:

nem parázod túl sajnos! nekem vállficamom volt ami rosszabb mint 1 törés,mert a törés rendbe jön a ficcammal meg állandóan szopok amig élek hogy rohadna meg!

sok mindentől függ a dolog de az tuti hogy mostantól nagyon kell figyelned mindenre!

2011. márc. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ :( Most értünk haza, közel csípőtől bokáig kaptam gipszet 3 hétre, + 4 hetes hasinjekció, remek, de legalább műteni nem kellett.

Doki nem mondta, hogy hogyan fog működni a lábam ezután.

2011. márc. 21. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!