Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Aranyerem volt, kentem, nem...

Aranyerem volt, kentem, nem fájt. Most megint dudorodik. Meddig kell ezzel szenvedni?

Figyelt kérdés

Igazából nem húzódott vissza akkor sem, csak gondoltam, hogy már nem érzek semmi kellemetlent, akkor nem kenem tovább, mert nem akarok minden fürdés után a fenekemmel matatni.


Most megint kenem, mert tudom, hogy hatásos.


A kérdésem az, hogy meddig kell kenni, hogy véglegesen visszahúzódjon? Vagy már életem végéig piszkálhatom a s*ggemet, hogy ne fájjon??


Valaki, aki már átment ilyenen, leírhatná a tapasztalatát.


Nagyon köszi a segítséget!


Ui.: Reparonnal kenem, ha ez számít. Lehet van vele tapasztalatotok.


2011. márc. 22. 17:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha nem szőrös a s*gged én a helyedben mennék lézeres műtétre.

Elaltatnak azt lézerrel elégetik a kifordult részt.


Így nagyon bizonytalan a sorsod és ezt te is tudod sztem.

A kenőcs csak átmeneti ha kiújult aranyér van jelen kevés esély van arra h rendbehozza.

2011. márc. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Februári történet az előző aranyérprobléma, tehát ez még nem kiújult, hanem el sem múlt, csak tünetmentesedett.

FYI férfi vagyok, tehát szőrös a seggem

2011. márc. 22. 17:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én seggem nem szőrös:) amúgy meg ha az lenne úgy is leborotválnál beavatkozás előtt. Nekem tíz éve van kidudorodva , egyszer gyűrűzték is, majd újra kiújult, a krém és a kúp tüneti kezelés , de nem fog tartósan visszahúzódni, ugyanis ott már egy ércsomó van kitágulva.
2011. márc. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 tetris ***** válasza:

Amíg nem viszket, nem éget, nem vérzik, addig a helyi Reparonos kezelés is megteszi. Műttetni csak akkor menj el, ha már ténylegesen panaszokat okoz.

Addig bizony "piszkálni" kell a s.ggedet. Hát kívánom, hogy ennél nagyobb bajod a büdös életbe soha ne legyen!

2011. márc. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát azért valami jobb ajándékot is el tudtam volna képzelni az élettől a 18. születésnapomra, mint életem végéig tartó piszkálását a saját seggemnek..

Ha mondjuk barátokkal megyek el valahova, nem akarom ezt csinálni, sokszor amúgy is olyan túrákra megyünk, ahol a fürdés nem megoldott napi szinten, tehát nem is tudnám.

Ezt a műtétet hogy kell elképzelni?

2011. márc. 22. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!