Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha valaki felnőttként is eszi...

Ha valaki felnőttként is eszi az orra tartalmát, az utalhat valami lelki bajra? Vagy egyszerűen csak szokás kérdése?

Figyelt kérdés

A mellettünk lévő társasház erkélyén egy nő viszonylag sokat van kint, és le -le csúszik neki párszor. És gondolom nem csak nekem tartogatja... :D

Nem ítélem el,mert egyébként nagyon kedves nő,a családja is rendben... na meg kisgyermekként én is napi szinten rajta voltam a "cuccon":D


2011. márc. 26. 22:35
 1/1 anonim válasza:
Azigen!! Látom vannak még beteg emberek! Igazából ez gyerekeknél szokott előfordulni de ált ki növik vagy mi!! Ez cseppet sem nomális h megeszi az orra tartalmát... nagyon gusztustalan dolog, nekem sosem jutott ilyen eszembe...
2011. jún. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!