Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Rivotril túladagolás?

Rivotril túladagolás?

Figyelt kérdés
mi történik ha pl első alkalomra 5öt beveszek súlyos depresszióm miatt,?és ha többet?öngyilkos nem akarok lenni 1napot sem akarok átaludni,csak kábult,nyugodt érzést szeretnék,könnyebben elaludni.vélemények?
2011. márc. 30. 22:21
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
1 órán belül vettem be 3mat..többet nemf ogok,de mennyi a max 1 nap ha reggeltől kezdem 1el és mennyi a max amig nem lehet gond ugy kb?
2011. márc. 30. 22:43
 12/23 anonim ***** válasza:
0%
ha esetleg rosszul leszel, azonnal engedj langyos ,inkabb huvos vizet a furdokadba es ulj bele,eddig mig jobban nem leszel. ezt orvos ajanlotta egy sracnak aki szinten begyogyszerezett a rivotrilbol!
2011. márc. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
köszi a tanácsokat
2011. márc. 30. 22:44
 14/23 anonim ***** válasza:
ahogy írtam a max az relatív , szépen fokozatosan kell próbálgatni , de vigyázz vele mert sokat szedsz függő is leszel és egyre több kell majd belőle hogy elég legyen
2011. márc. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Basszus,micsoda nem normálisak vannak. Én Citagent szedek a pánikbetegségemre, este csak fél szemet. Te meg itt úgy zabálod mint a cukrot.
2011. márc. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
kinek így,kinek úgy,kinek jobban,kinek kevésbé fájnak a dolgai...
2011. márc. 30. 22:57
 17/23 anonim ***** válasza:
34%
ahelyett,hogy ilyen szarokkal mérgezed magad,menj el egy 2-3 hónapos pszichoterápiára. a gyógyszer elnyomja majd a problémádat,de nem fogja megoldani.és amennyi lóvét kiadsz rá,egy pár hónapos pszichoterápiával simán kigyógyulnál a bajodból.
2011. márc. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
82%

én még 4 apodepit vettem be mellé és 3 npig szédelegtem.

Tönkre ment az életem. A pszichiátrián havonta adnak időpontot,pszichológus 2 hétre adott. Addig,ha elborul az agyam még bármi megtörténhet. Ha lehet kerüld el,én most nem bírom...

2011. ápr. 6. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
54%
Nos én is állítólag pánikbeteg voltam. Nekem is Rivotrilt írtak fel és Dalsant. Nekem emlékezetkieséseim voltak, amikor jött a rosszullét, bevettem egyet, majd egyszercsak több tucatot és szüleim vették észre, hogy nem tudok járni egyenesen, állandóan oldalra billegek. Mindjárt kórház, majd gyomormosás, majd faggattak miért akartam öngyilkos lenni. Nos nem akartam. Azonnal otthagytam a pszichiátert. Aki nem szeg semmit még, annak azt tanácsolom, menjen el a pszichiátriára és figyelje meg az ott lévőket. A többség csak a receptért megy. Rivotril receptre fillérekbe kerül. Vigyázz! Nekem magától elmullott, de akik szedték tovább, azokból zombi lett. Életeket tesznek tönkre! Hála istennek, hogy túladagoltam. K.vára nem nyugtatott, csak tompított, a Dalsan meg szerotonont nyomja! Üti egymást nálam a kettő. Kivizsgálás és minden nélkül odab.szták.
2011. ápr. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
100%
Mindenkinél másképp jelentkezik. Ha valaki nagyon stresszes és mondjuk, felmegy a vérnyomása, remeg a keze, esetleg napokon keresztül, még mindig jobb egy, max. 2 szem gyógyszer, mint az állandósult feszültség, mert az meg legyengíti az immunrendszert. Szándékosan írtam gyógyszert, nem Rivotrilt, mert többféle nyugtató, szorongásoldó van - sőt, igen sokféle -, ezek közül több is jó hatással lehet ilyenkor. Rászokni szerintem sem szabad, ezért csak óvatosan és tényleg, ha nagy a feszkó, csak akkor!
2013. ápr. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!