Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Rivotril túladagolás?

Rivotril túladagolás?

Figyelt kérdés
mi történik ha pl első alkalomra 5öt beveszek súlyos depresszióm miatt,?és ha többet?öngyilkos nem akarok lenni 1napot sem akarok átaludni,csak kábult,nyugodt érzést szeretnék,könnyebben elaludni.vélemények?
2011. márc. 30. 22:21
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
93%

Az utolsó írja helyesen. Van amikor tényleg szükséges. Nekem már nonstop pánikrohamaim voltak, nem ettem, nem aludtam, fogytam 12 kilót 2 hét alatt, akkor napi 3 Rivotrilt kellett szednem és éppen hogy elég volt. Aztán ahogy jobban lettem (kaptam antidepresszánst is, mert a pánikbetegség mellé súlyos depresszió is társult), jártam terápiára (még mindig járok, pedig évek óta elmúlt a pánikbetegség, csak a depresszió múlik nehezen), úgy lehetett lassan elhagyni a Rivotrilt, fél tablettánként. Nekem életmentő volt, annyira stresszes voltam akkor már és úgy szorongtam. Kipróbáltam én mindenféle homoterápiás cuccot előtte, persze semmi sem segített. Komoly gondnál komoly gyógyszer kell. De mindig annyi a megfelelő, amennyit az adott állapot megkövetel, sosem több.

És ne féljetek pszichiáterhez és pszichológushoz fordulni! Én túl sokáig húztam, azért voltam annyira rossz állapotban már mire oda jutottam. Hála égnek ez már a múlté, hála a gyógyszereknek, a pszichiáteremnek, a pszichológusomnak és a terápiának.

2015. jún. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
42%
50-51 darabot vettem be a 0,5mg-ból és max.60 kg voltam de nem éreztem semmit. Nem is lett tőle semmi bajom
2017. dec. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Ajj milyen laikus hozzászólások vannak itt. 3 db -tól semmi bajod nem lesz. Mindenkire másképpen hat! Valaki tényleg dühös, agresszív lesz, valaki alszik tőle. Szorongásra, pánikrohamra kiválló gyógyszer, de piszok könnyen rá lehet szokni, szóval ha lehet hanyagold! Túladagolni mondhatnám nemigazán lehet! Ha kettőnél többet veszel be 2mg-os ból, nagyon befolyásolja a viselkedésed erre figyelj(pl. értelmetlen dolgokat csinálsz)! Amiket tapasztalat vagy másokon látott példa. üdv.
2021. jan. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!