Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Narancssárga genny a székletem...

Narancssárga genny a székletemen! Miért? Stressz?

Figyelt kérdés
Már 2-3 hete hasmenésjellegű laza székletem van. Nagy inger, de kevés a "cuccos". Narancssárga genny szerűség van a székleten. Lehet hogy a sok stressztől nem működik jól az emésztésem?
2011. ápr. 2. 14:02
 1/3 anonim ***** válasza:
vírus okozza.menj orvoshoz mielőbb!
2011. ápr. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 tetris ***** válasza:

Mégis milyen tünetnek kellene még megjelennie ahhoz, hogy elmenj az orvoshoz? Mire vársz? Hetek óta fennáll ez az állapot, azaz magától nem fog elmúlni. Minél tovább halogatod az orvost, annál nehezebb lesz a gyógyulás.

Bármi is okozza ezeket a tüneteket, elég rémisztően hangzik. Komoly betegség jele is lehet. Vedd fel szépen a kabátodat, és most izibe menj el az ügyeletre.

2011. ápr. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi. El is fogok menni hétfő délután, ezelőtt azért halogattam mert azt hittem el fog múlni. Nem halogatom ennél tovább semmiképp.
2011. ápr. 2. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!