Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Le lehet szokni a körömrágásró...

Le lehet szokni a körömrágásról orvosi segítség nélkül?

Figyelt kérdés
2009. dec. 31. 20:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
50%

Ha lány vagy, akkor csináltass műkörmöt, biztosan nem fogod rágni. A kolléganőm is így tudott leszokni, mert előtte rendszeresen rágta a körmeit, már a bőrt is tépdeste.

Ha fiú vagy, akkor próbáld nem rágni, mert ugye ti -férfiak- vagytok a teremtés koronái, és beszakadt,lerágott körmökkel hogyan tudod finoman simogatni a barátnődet?!

2009. dec. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
10%
kiverem a fogaidat vagy eltöröm az állkapcsod... am miért ne... én is leszoktam
2009. dec. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
67%
Igen csak akaraterő kell hozzá!Nekem is sikerült pedig kicsi korom óta rágtam.
2009. dec. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Magam is többször próbáltam már leszokni róla, évek óta ez az egyik újévi fogadalmam. De eddig sosem sikerült... :-(

És az is baj, hogy ha nem rágom egy ideig, akkor a köröm csúnyán nő meg, nagyon gyenge, vékony, a körömvég hamarabb kezd "fehéredni".

Amúgy fiú vagyok.

2009. dec. 31. 20:33
 5/14 anonim ***** válasza:
67%
Én évekig rágtam, aztán kaptam egy bél fertőzést, kórházba kerűltem, és ottelhatároztam, többet nem!!!! Betartottam azóta is.
2009. dec. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
74%

persze h le lehet:) én úgy szoktam le h megkaptam a fogszabályozómat és attól nem tudtam rágni.. aztán mikor levették visszaszoktam rá,mindig lerágtam,mostmár nagyjából ujra le tudtam szokni róla. Írtad,hogy csúnyán nő meg. mindig vágd le nagyon rövidre és akkor nem tudsz majd mit rágni,és majd megszokod,hogy nem tudod lerágni és egyszerűen leszoksz.(:


ha nem fog sikerülni (amit kétlek) próbáld meg a rágózást. amikor csak tudsz rágózz és akkor nem akarsz majd mást rágni.

2009. dec. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Minden patikában lehet kapni olyan körömlakkot, ami olyan szar ízű, hogy pszichésen szoktat le téged. Ha fiú vagy az se gáz, mert átlátszó és matt, szóval még csak nem is csillog.


Rajtam segített! (vény nélkül kapható)

2009. dec. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
En evekig ragtam a kormom, en sem tudom, hogy, de leszoktam rola.Meglatod neked is sikerulni fog. En mikor ideges voltam akkor ragtam a kormom, probalj nyugotabb eletet elni.
2009. dec. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

patikába vagy rossmanba lehet kapni egy olyan körömlakkszerűséget amivel bekened az ujjad és annak csípős íze van és nagyon büdös így talán nem fogod rágni. egyébként külön körömrágás ellen van.


sok sikert:)

2009. dec. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

akkor szoktam le a körömrágásról, amióta alig nézek tévét. (éves szinten talán 10 órát néztem.)

2000- 2001 ekkor voltam katona is. ott nem volt tévé, és azóta nem tudok végignézni egy filmet se. egy video vagy dvd film se érdekel. ha mégis elkezdek nézni valamit (pl cobra11) akkor rágom a körmöm. (ha a discovery national g filmjei miatt viszont nem rágom a körmöm)

2009. dec. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!