Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Csomókban hullik a hajam,...

Csomókban hullik a hajam, nagyon félek, mit csináljak, mit vegyek rá?

Figyelt kérdés
Légyszi ne írjátok, hogy menjek orvoshoz, mert nem tudok:(
2011. ápr. 8. 17:24
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Mondtam neki, hogy ha más nem lesz, hétfőn beteszem őt az autóba és elviszem, ha tetszik neki, ha nem! Fél, hogy sokat kellene fizetni vagy hogy az orvos be sem fogja őt venni, ezért nem mer elmenni.
2011. ápr. 8. 18:37
 12/15 anonim ***** válasza:
Okos vagy, tedd be tényleg a kocsiba és vidd el, ez nem úgy működik, hogy ha elmaradás van akkor fizetni kell, nem kell, mert valamennyi pénznek kell rajta lennie, élete folyamán dolgozott gondolom valamennyit, és egy ideig a tb-t is fizette, az,hogy elmaradása van az nem jelenti azt, hogy ki kell fizetnie, viszont ha már itt tartunk akkor annyit azért tanácsolnék, hogy menjetek be az apekhoz is valamikor ott intézik a tb-t, és kérdezzétek le mennyi a pontos tartozás, és kérjetek csekkeket, ..adni fognak, és néha ha tudtok akkor legalább pár havonta fizessetek be egyet -egyet, én sem tudom minden hónapban fizetni, miből ha nincs melóm? Na majd írd már meg, hogy mi van anyuddal, mert szeretném tudni, remélem nem lesz nagy gond.
2011. ápr. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon rendes vagy! Sajnos Szlovákiában élünk, nem tudom, hogy itt is úgy mennek-e a dolgok, mint Magyarországon? Hétfőn mindenképp elviszem!
2011. ápr. 8. 18:52
 14/15 anonim ***** válasza:
Azt én sem tudom sajnos de hátha!Várom majd a híreket.
2011. ápr. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Voltatok dokinál???
2011. ápr. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!