Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet baja a kislánynak?

Lehet baja a kislánynak?

Figyelt kérdés
Barátnőm mesélte tegnap, hogy elment egy 2 éves kislánnyal és a nővérével egy lovardába. Ott egy pillanatra letették a kétéves kislányt és ő hozzáért a drótkerítéshez, ami inkább azt mondta, hogy egy szálból állt és egy zizzenéssel kicsit megrázta a kicsit, aki sírni kezdett. Utána hamar megnyugodott és lett egy apró seb a tenyerében, egy piros csík, vékony, halvány. Utána már minden rendben volt, jó kedvű volt és nevetgélt, játszott. De barátnőm nagyon megijedt. Lehet esetleg valami baja még a kicsinek később?
2011. ápr. 8. 23:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom megmondani. Szerintem nem. Bár nem értem miért nem vitte el orvoshoz megnézni, hogy minden rendben van-e.
2011. ápr. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nincs ok aggodalomra. Az ilyen villanypásztorok úgy vannak kialakítva, hogy teljesen ártalmatlanok. Nagyon alacsony áramerősséggel működnek, csak a feszültségük nagy. Semmi baja nem történhet a kislánynak az ijedtségen kívül. Plusz megnyugtatásként: nekem sikerült a veszprémi állatkert villanypásztorához hozzáérni...abba kb. 5-7-szer nagyobb feszültség van vezetve, mert nem csak lovakat kell visszatartania...:D Megcsapott rendesen, nem volt jó érzés, még a fényképezőt is önkéntelenül eldobta a kezem :D De ott is csak ijedtség volt, semmi más. Nevettem az egészen.
2011. ápr. 9. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi baja.
2011. ápr. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!