Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Aranyér elmúlhat magától?

Aranyér elmúlhat magától?

Figyelt kérdés
A fenekemen egy kisebb duzzanat keletkezett, utánanéztem és szerintem ez aranyér. A sok fűszerese kaja és a kevés rostbevitel miatt alakulhatott ki. Ha rendesen táplálkozok és mint eddig is, naponta sportolok, akkor elmúlhat magától is, ugye?
2011. ápr. 10. 08:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor múlik el, ha bemész a gyógyszertárba és veszel aranyérre krémet. (doxiproct)
2011. ápr. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
a diprosalic kenőcs nem aranyérre van? mert az van itthon
2011. ápr. 10. 08:29
 3/5 anonim ***** válasza:

Az nem arra van:

"A Diprosalic kenőcs alkalmas psoriasis, seborrhoeás (a bőr faggyúmirigyeinek fokozott működésén és a termelt bőrfaggyú összetételének megváltozásán alapuló kórfolyamat) bőrgyulladás, különböző ekzemák és bőrgyulladások kezelésére, továbbá használható minden olyan kóros állapotban is, amely un. kortizon-típusú készítményekre reagál. A Diprosalic csökkenti a gyulladást, a bőrszárazságot, a viszketést és az elváltozást kísérő diszkomfort érzést."


A patikában sokféle kenőcs van rá.

2011. ápr. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kössz a válaszokat! Amúgy szerintem ez nem is aranyér ami nekem van. Már sokkal kisebb az a duzzanat, pedig nem is csináltam semmit..
2011. ápr. 10. 09:36
 5/5 anonim ***** válasza:

Fogalmak tisztázása végett: a fenekeden az ugye a végbélnyílás környékét jelenti?

A válasz: Igen. Nekem elmúlt, de nem ajánlom, hogy kövesd a példám. 12 éve történt, ma már biztos elmennék vele orvoshoz. Minimum valami krémmel kenjed.

2011. ápr. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!