Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért fogytam? Nem akarok fogyni?

Miért fogytam? Nem akarok fogyni?

Figyelt kérdés

Több mint 1 hete elkezdtem rendszeresen, naponta probiotikus joghurtot fogyasztani. Az emésztésemre kifejezetten jó hatással van, sokkal több dolog távozik nagyvécézésnél és egészségesebb állagban mint eddig. Próbálok több zöldséget is fogyasztani.

Most azt vettem észre, hogy fogytam 2 kg-ot, és csak a hasamról lement a zsír. Összefüggésben lehet a joghurt ,,jótékony,, hatásával.? Mert nem vagyok kövér, nem akarok fogyni, most 158cm vagyok, és 46-47kg.

Szóval nem fogyózom, csak az emésztésemet akarom helyreállítani.


2011. ápr. 16. 10:22
 1/2 anonim ***** válasza:
2kg az simán betudható a jobb ürítésnek, és nem tekinthető számottevő fogyásnak, ez még messze az egészséges határon belül van. Lehet, hogy még lemegy 1-2 kg, de no para.
2011. ápr. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előzőhöz, no para :)
2014. febr. 7. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!