Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kb 4 hónapja kezdtem kondizni...

Kb 4 hónapja kezdtem kondizni és diétázni,185cm és 83 kg vok,75kg-ra szeretnék fogyni de az utóbbi hónapba semmit sem fogytam. Abba haggyam a "gyúrást" és csak kardio meg futás vagy vmi mást ötlet?

Figyelt kérdés
2011. szept. 28. 21:21
 1/4 anonim ***** válasza:

mennyit fogytál 4 hónap alatt? vab rendes étrended?

a fogyáshoz kell ám aerob is, a kondi csak arra jó, hogy fenntartsd az izmaidat (már ha elég fehérjét eszel).

2011. szept. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ja és annyi még h 3 hónap alatt 14kg-t fogytam és az utóbbiba semmit sem pedig ugyan úgy csinálom a súlyom változatlan.
2011. szept. 28. 21:24
 3/4 A kérdező kommentje:
kb 1 napom így néz ki,délelőtt 1 kifli barna kenyérből,benne sovány sonka,vaj és 1 kis sajt,ebédre mindig menü étteremből ,rizs és 1 szelet hús ezt mindig két felé osztom egyik fele ebédre másik vacsorára néha még megengedek almát stb inni pedig vizet és kalóriamentes,ilyen ízesített cuccokat iszok
2011. szept. 28. 21:29
 4/4 anonim ***** válasza:
tarts 2 nap pihenőt, amikor azt eszel, amit szeretnél. utána folytasd tovább a diétát és növeld az aerob mozgás mennyiségét (futás, bicikli, úszás)
2011. szept. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!