Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 8 kg-ot szeretnék fogyni....

8 kg-ot szeretnék fogyni. Kenyeret és tésztát már hónapok óta nem eszek, mégsem fogytam. Milyen étrendet javasoltok?

Figyelt kérdés
A térdem miatt nem sportolhatok.
2011. márc. 8. 11:43
 1/9 anonim ***** válasza:

Sport nélkül pedig nehéz lesz:S

A kenyér és tészta elhagyása nagyon jó módszer, de ami a legjobb lenne, hagyd el a cukrot is és használj helyette édesítőt! A napi táplálékbeviteled csökkentsd(nem koplalásra gondolok, csak arra, hogy egyél az eddigi adagnál olyan napi 300-400 kalóriával kevesebbet), ezt a két dolgot ha betartod, nem hiszem el, hogy ne tudnál fogyni:)

Sok sikert és kitartást!

2011. márc. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
jó kifogás, érdekes, hogy a kerekesszékes emberek is tudnak sportolni...beszélj az orvosoddal és megmondja, mit sportolhatsz, de erős a gyanúm, hogy az úszás, kerékpár, séta a javasoltak közt lesz
2011. márc. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
Ha semmit nem sportolsz ,úgy is le tudsz fogyni . Egyik módszer erre,hogy ha a jövőben fele annyit eszel mint eddig. Garantáltan lefogysz.
2011. márc. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem kifogás.

Nem tudom, hogy a kerekesszékes emberek hogyan sportolnak.

Kerékpározást próbáltam, de utána hetekig kattog a térdem és alig bírok felállni.

Uszoda nincs a közelben.

De a sétát megpróbálom.

2011. márc. 8. 13:10
 5/9 anonim ***** válasza:

ezek nem kifogások, mikor 3 hétig merevítőben feküdtem a térdem miatt, majd azt mondta a doki, hogy fél évig a legnagyobb mozgás az legyen, hogy gyalog megyek a boltba, kül. műtétre kerülhet a sor, akkor azért hittem neki. és igen, a biciklizéskor még manapság is kattog a térdem (nemrég telt le a félév), az úszást meg kifejezetten megtiltotta, mert pl. a mellúszásnál pont úgy rúgsz a lábaddal, hogy terheled a szalagjaidat.

szóval nem kéne folyton leszólni mindenkit h kifogást keres. az a kifogáskeresés h "dehát este 6ig dolgozom, utána nincs kedvem" meg h "ekkora túlsúllyal nem lehet mozogni mert tuti sérülés lenne belőle"

2011. márc. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
egész konkrétan, mi baja a térdednek?
2011. márc. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
16%

14:19 hidd el, hogy általában kifogások...ha nem kifogás lenne, akkor valószínűleg a sport kategóriába került volna a kérdés és nem a fogyókúra rovatba...+ ha tényleg sportolni akarna ott kezdte volna, hogy az ORVOSÁVAL BESZÉLI meg ;)


arról nem is beszélve, hogy az otthoni torna, ahol nem terheled a térded szintén belefér, ugyanis tudna olyan gyakorlatokat csinálni, ami kifejezetten térdkímélő...ha más nem egy gyógytornára el tudna menni, ahol a gyógytornász összeállítana neki mozgássort

2011. márc. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

14.19 vagyok: nekem a térdbaleset miatt 10 kg jött fel (régebben versenyszerűen sportoltam), és jártam gyógytornára 2 hónapot, de még súlytartásra se nagyon volt elég. mostanság Béres Alexandra farizom-programját csinálom, de attól se lehet fogyni... a kitöréseket, amiben meg tényleg van munka, nem csinálhatom, hisz félig sem tudok leguggolni.

nem tudom, hogy a kérdező csak vetített-e a térddologgal (egyébként azért írta fogyókúra rovatba, mert az étrendről kérdezett), csak azt akartam mondani, hogy nem kell mindig elsőre ítélni. ha én kiírtam volna egy ugyanilyen kérdést, én is hiába magyarázhattam volna h DE igen, az orvos kifejezetten tilt bármit, ami megerőltetőbb a sétánál (értsd: a buszról nem bírtam segítség nélkül leszállni). harmadrészt pedig, aki nem érzett olyat, hogy még wc-re se tud elmenni egyedül, meg ágyba kapja a (jó hízlaló - mert gyúgyulni kell) kajákat, az nem tudja pontosan miről beszél amikor leosztja az illetőt

2011. márc. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi a hozzászólásokat (bár a kérdésemre még nem sok érkezett) :-)


Aki kíváncsi, annak egyáltalán nem titok: gyerekkoromban szánkóbalesetem volt, a combom eltörött és akkor még úgy tudták egyenesbe hozni, hogy átfúrták a térdet és azon keresztül húzatták egy súllyal.

Aztán a combom összeforrt, a térdem meg azóta nem teherbíró ...

2011. márc. 9. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!