Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi tortent a koldokommel?

Mi tortent a koldokommel?

Figyelt kérdés
havonta egy hetet biztos ilyen egy idelye: piros, eleven, feheres folyadek van benne es van mikor meg is szarad benne..undoritoan kellemetlen szaga van.. mi ez?
2011. ápr. 22. 20:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne itt keress választ,hanem sürgősen menj el az orvoshoz. Főleg ha régebb óta van ez az állapotod.
2011. ápr. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egy fejlődési rendellenesség, mely valamiért csak most jött elő. Lehet hogy szivárog a ductus vitellinus maradványa és a köldököd közlekedik a beleiddel... Javaslom, hogy keress fel egy orvost.
2011. ápr. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia!!! Nekem is volt ilyen, voltam vele orvosnál, azt mondta, hogy azért van, mert nem törlöm ki normálisan a köldököm fürdés után. Írt ki ecsetelőt! Semmi komoly, ne aggódj, tapasztalatból tudom. Néha még most is van, ha nem törlöm szárazra néhány napig!!! Szóval ne ijedj meg!!!
2011. máj. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 tetris ***** válasza:

Fültisztító pálcikával töröld ki szárazra fürdés után. Most pedig Canesten krémet kenj bele, vagy ha az nincs otthon, akkor Betadinos pálcikával törölgesd át. Pár nap alatt rendbe fog jönni.

Elszaparodtak benne a kórokozók, hiszen olyan jó párás, meleg, védett hely az ott nekik.

2011. máj. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!