Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kopaszodik a fejbúbom, és a...

Kopaszodik a fejbúbom, és a elől a hajvonalnál is ritkul a hajam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

18-19 évesen vettem észre, hogy a fejbúbomon ritkul a hajam és kezd világosodni, ahogy egyre jobban kilátszik a fejbőr. aztán kb 1-1,5 éve kezdett ""!!Hirtelen!!"" megritkulni elől is...kérdeztem fateromat, ő 30-on túl volt amikor elkezdett kopaszodni! nem volt a családba olyan, akinél ilyen fiatalon jelentkeztek ezek a problémák. Éppen ezért kételkedem abban, hogy ez genetika, de a kopaszodás az férfias jellegű. Mit tanácsoltok?

Szedtem már hair cliniket...az addíg jó volt amíg abba nem hagytam. Vettem velform lézerfésüt..az se jött be.

Olvastam hogy egy darabig nyugalmi fázisba kerűl ott a hajhagyma ahol nincs haj, de egy idő után elpusztul. Én szeretném ha újra életre kelnének mielött bekövetkezne.


2011. ápr. 25. 17:59
 1/4 tetris ***** válasza:
Revalid kapszula, Sörélesztő segíthetnek. Talán csak valami vitamin hiánya okozza a hajhullást.
2011. ápr. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha nem hordasz sapkát és gyenge szálú hajad van igen hulló képes tud lenni.

Zselézni sem célszerű télen/szeles időben

2011. ápr. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

tetris válasza:


Revalid kapszula, Sörélesztő segíthetnek. Talán csak valami vitamin hiánya okozza a hajhullást.

-------------


Értem....nem nagyon szeretnék ilyenekkel kísérletezni mert már kidobtam sok pénzt ilyenekre. Ha elmegyek kivizsgálásra azért kérnek pénz-t? bocsi ha hülyeséget kérdezek de nem nagyon kellett mennem rendelőbe meg orvoshoz eddig hála istennek. Hol kezdjem elsőnek? háziorvosnál vagy fogászaton?

2011. ápr. 25. 18:29
 4/4 A kérdező kommentje:

Ha nem hordasz sapkát és gyenge szálú hajad van igen hulló képes tud lenni.

Zselézni sem célszerű télen/szeles időben

------------------------


télen hordtam sapkát de inkább kocsival mentem mindenhova hogy a frizura ne kócolódjon össze. Erős hajszálaim vannak de ott ahol ritkul meg már ritka ott van jópár rövid világos gyenge hajszál....ha épp úgy esik rá a fény akkor nagyon apró szöszöket is látni...2naponta mosok hajat és csak akkor hajszárítózok ha megyek valahova..de ha nem tré a hajam akkor inkább kihagyom.

2011. ápr. 25. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!