Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Még fél év múlva is megvan a...

Még fél év múlva is megvan a vérrög a lábába;nagyon féltem apát valaki tud vmit erről? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Apámat műtötték másfél éve érszükületre a lábával. Mult év novemberébe lett egy mélyvénás trómbózisa. Akkor be is fektették kapott egy inekciós kurát és azota folyamatosan gyógyszereket szed és 4 hetente visszajár kontrollra. Ennek már fél éve és a vérrög még mindig ugyanakkora mint volt. Azt mondták az inekciós kurától és a gyógyszerektől fel fog oszlani a rög. És most hogy még fél év múltán semmi változás nem következett be... félek... sokkal nyugotdabb lennék ha leglaább már kissebb lenne. Nem kellene inkább megműteni ? Nem tudom nem vagyok vele tisztába hogy ez egy ilyen hosszú folyamat lenne ? De ez nekem tul hosszu.. fél év alatt semmi... És azzal küldték haza h pihenjen ne csináljon semmit.... Valaki aki tudja miért van ez írja le a véleményét... szeretnék tisztán látni ebbe a helyeztbe.. köszönöm
2011. máj. 2. 15:38
 1/2 anonim ***** válasza:

szia!régi a kérdésed,azóta változott valamit a helyzet?

nekem a jobb pitvarban találtak valamit,ami vérrög is lehet,kaptam heparint,fraxeparint,és warfarint szedek fél éve,semmi változás...fél éve járok orvoshoz,és semmi konkrétumot nem mondanak,ha vérrög lenne,akkor annak el kellett volna onnan rég tünnie a gyógyszerektől,ezt mondogatják

jobbulást!

2012. febr. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
írtam privátot.. neked is jobbulást...:) és köszönöm apu nevébe is..
2012. febr. 1. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!