Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Diabéteszes lábra milyen...

CountessBathory kérdése:

Diabéteszes lábra milyen cipőt lehet venni és hol? (Szabolcs megye és környékén lenne a legmegfelelőbb. )

Figyelt kérdés
Nagymamámnak pár éve derült ki a cukorbetegsége ,amikor felsértette a lábujján a bőrt és elfertőződött.Nemsokkal később levágták a nagylábujját ,ami nem is lett volna akkora tragédia ,ha nem fordult volna ki a télen a bokája. A lába nem fáj ,tud rajta járni csak nem lenne szabad ,ezért is használ mankót. Viszont most így ,hogy kifordult a bokája olyan szinten torkos lett a lábfeje ,hogy nem találunk rávaló cipőt ,ami viszont elég nagy gondot okoz.Biopapucsokat próbáltunk állítható kapcsokkal ,de egyiket sem lehet akkora nagyságúra állítani.Segítségeteket kérném és előre is köszönöm!
2011. máj. 3. 12:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mi az hogy torkos lábfejre?
2011. máj. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Úgy értem ,hogy nagy duzzadt ,vastag. De te köss bele ebbe nyugodtan...
2011. máj. 3. 12:30
 3/15 anonim ***** válasza:

Első: torkos lábfej az, amikor a lábfej nem lapos, hanem domború a boka előtt, így a legtöbb cipőpánt, papucs, stb nem éri át.


A Siesta cipőboltot néztétek? Jó cipőik vannak, kelet-kártyával kedvezményt kaptok. A mekivel szemben a sárga csempés ház alatt van az üzletsoron (nem tudom, mi az utca neve... Zrínyi?)

2011. máj. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem belekötni akarok,Én is cukorbeteg vagyok,inzulinos,és nem halottam még sosem ezt a kifejezést.
2011. máj. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm ,nem még nem néztük ,de ma akkor mindenképpen!Remélem sikerrel járunk...nagyin fontos lenne..
2011. máj. 3. 12:31
 6/15 A kérdező kommentje:
nagyon*
2011. máj. 3. 12:32
 7/15 anonim ***** válasza:

Kérdező: túlreagálod, az első (szerintem9 egyáltaláén nem kötekedett, csak nem értette a torkos láb-dolgot...


A második által írt bolt szerintem nem Siesta... de lehet, tévedek. Viszont tényleg jó bolt, a neve mellékes is.


A Sétáló utcait néztétek? Sétáló cipőbolt.

2011. máj. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek akkor az első válaszolótól.
2011. máj. 3. 12:33
 9/15 anonim ***** válasza:
Ja igen, a Tesco üzletsoron is vett anyukám egyszer magának egy nagyon szuper papucsot, neki nem torkos a lába, de olyan sokféle volt... Biztosan van megfelelően beállítható is. Ezen az üzletsoron talán 2 ilyen jellegű üzlet is van!
2011. máj. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nincs semmi gond.Csak elgondolkodtam,hogy az én lábfejem is eléggé dagadt mindig,főleg nyáron.Bár én még 'csak'40 vagyok.
2011. máj. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!