Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Csinált már valaki otthon...

Csinált már valaki otthon magának beöntést? Milyen? Hogy csináltad?

Figyelt kérdés
2009. márc. 8. 20:56
 1/5 anonim ***** válasza:
2009. márc. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem izgalmas ez,és azért jó.Amúgy semmi különöset nem érez az ember a fenekében,esetleg ha nagy az adag hascsikarás lesz.Körtefecskendővel,vagy csöves tartállyal. [link]
2009. márc. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én hallottam a rádióban hogy ez még egészséges is,tisztítja a bélfalakat,de lehet hogy ez marhaság,én nem tom...
2009. jún. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
54%

Ha lehet, szerezzünk be ehhez egy tartályos beöntőszettet...

Patikákban kapható 1500-2000forint

Ne használjunk zuhanyt, mert veszélyes, tú nagy a nyomás, és erős a vízsugár, ingadozik a víz hőmérséklete. Kidurranhat a vastagbelünk, és a vízsugár fölsértheti a finom végbélhámot, az ingadozó víz, ha hideg akkor szívbénulást okozhat a vátesz reflex, és ha forró, akkor meg leégeti a végbélhámot.

Ne haszmáljunk labdacsot, körtefecskendőt, stb, mert nem higiénikusak, nehezen tisztíthatók, és kényelmetlenek...

(Rata. B. Daniel)

2009. nov. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Tudja valaki? válasza:

A házi beöntés egyszerű nézd meg a: [link] -t. Kapcsolódó oldalakon még videó bejátszás is segít az információ gyűjtésben, megtudod hogyan csináld. Egyszerű, nem fáj, egyedül is meg tudod csinálni.

Jó egészséget!

2012. júl. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!