Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a dologban? Bővebben...

Mi lehet a dologban? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Barátnőmmel 2hete szakítottam, most azt állítja hogy vett terhességi tesztet mert több mint 1 hónapja késik a menszesze, és pozitív lett a teszt. Csak az a furcsa hogy a szakításunk előtt már nem is voltunk együtt sexuálisan, mert már kezdett kihűlni a kapcsolatunk,, És előtte való hónapban pedig meg volt neki. Szerintetek mi lehet a dologban? Lehet hogy a teszt tévedett? Vagy tényleg terhes?! ami szerintem lehetetlen mert mindig védekeztünk, és a menszesze is megvolt.. Vagy csak így akar visszaszerezni? Szerintetek? :S
2011. máj. 9. 19:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ha az utolsó mensi után voltatok együtt akár lehetséges is. a tesztek ált nem szoktak tévedni, de természetesen ez sem biztos, hiszen vannak hormontermelő egyéb ellváltozások is, menjetek el dokihoz, ha ő is látja akkor elhiheted. vagy kérd, hogy mutasson orvosi papirt is. de az is lehetséges, hogy csak láncra akar verni
2011. máj. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Mielőtt bármit is gondolnál kérdd el tőle a tesztet. Ha 2 csíkot látsz terhes, ha 1-et akkor nem.


Ha terhes, menjetek el együtt nőgyógyászhoz, vagy kérj tőle leletet később. (rajta lesz a neve, szóval nem tud megtéveszteni)


Ha úgy is terhes, akkor később DNS teszt.


De kétlem, hogy terhes lenne azok alapján, amiket leírtál.

2011. máj. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy mit higgyek.. :S Mikor utoljára nálam volt, akkor megvolt neki, és nem is történt meg a dolog, és onnantól kezdve már nem is találkoztunk szinte, és nem volt köztünk már sexuális kapcsolat.. ezért nem akarom elhinni ezt az egész dolgot.. :/
2011. máj. 9. 20:06
 4/13 anonim ***** válasza:
a második pontosanmegadta a válszt mindenre. kérd a doki papirjait! név, cím, miegyéb rajta kell hogy legyen!
2011. máj. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mikor volt meg neki utoljára körülbelül?
2011. máj. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Kérd meg, hogy mehess vele akkor nőgyógyászhoz, vagy leletet kérd el tőle.


Szerintem undorító dolog, ha így akarja valaki visszaszerezni a párját.. :S

Sajnállak nagyon, hogy ilyen csajjal voltál megáldva...

2011. máj. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Március utolsó hetében...
2011. máj. 9. 20:14
 8/13 anonim ***** válasza:
És azt mondod azóta nem voltatok együtt?
2011. máj. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Azóta nem! És éppen ezért nem akarom ezt elhinni! :S
2011. máj. 9. 20:24
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nos, ebben az esetben (ha tényleg terhes) nagy valószínűséggel nem te vagy az apukája.


Fontosnak tartom megjegyezni, hogy van olyan terhesség is, mellyel első időben ténylegesen menstruál a nő, ez nagyon ritka eset de van ilyen.


A menstruációja előtt védekeztetek? Ha igen, biztos nem te vagy a gyerek apja.


De egyelőre próbáld kideríteni, hogy igaz-e az állítása, aztán elég akkor megijedni.

Ahogy írtam, először kérd a tesztet.

2011. máj. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!