Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A canesten kenőcs ebben az...

A canesten kenőcs ebben az esetbe hatásos lehet?

Figyelt kérdés

Egész nap cipőben vagyok, harisnyával, és bele izzad a lábam.Mire haza érek, iszonyat szaga van, hát, naaa büdös...mindig az az első, hogy megmosom.De ez nem mindig elég.Most arra gondoltam, hogy kenni fogom reggel, és este ezzel a kenőccsel.

Ez így hatásos lehet?


2011. máj. 12. 20:46
 1/6 anonim válasza:
A Canesten gombás fertőzésekre való, ha nem gombás, ne kend vele szerintem. Inkább púderezd be, mielőtt felveszed a harisnyát. :)
2011. máj. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, azt tudom.A púder semmit sem ér....
2011. máj. 12. 21:00
 3/6 anonim válasza:
Van egy izzadás ellen spray, párom használta, de ő a kezére. Patikában kérdezz rá!
2011. máj. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A Scholl-nak van egy lábszagűző gél-je, szuper (tubusos, 1000 ft körül van azt hiszem, nem spray!!!)! Nálunk is van ilyen gond, nyáron szinte folyamatosan használjuk, elképesztő, hogy végre van valami ami megoldja a problémát.


Ugyanakkor ecetes vízben is áztathatod a lábad (3 l-hez mondjuk 0,5-1 dl), csodát tesz a lábaddal! Mindazok mellett, hogy teljesen szagtalanít, a gombákat is pusztítja, és a természetes savköpenyt nem károsítja. Mindkét megoldást javaslom, és többet nincs mit szégyellned :) És meglátod, az ecetes víznek köszönhetően egyre kevésbé lesz szükséged más csodaszerre (kezdetben esténként érdemes, aztán csökkentheted). Ha nem saját magam tapasztalom, nem hittem volna el sohasem.


Azért arra is figyelj, hogy megfelelő cipőt vegyél, hacsak a munkád meg nem követeli, hanyagold a harisnyát, mert amire az képes, arra nem sok minden.... :( brrrr...

Ha valaki harisnyás egész nap után bújik ki a cipellőből, az tud ütni....

2011. máj. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.A harisnya + cipő azért kell, mert hideg van nálunk, és ha nem így van a lábam, akkor felfázok.Nyáron is így kell járjak odabenn.... sajna....
2011. máj. 12. 21:19
 6/6 anonim ***** válasza:

Nalunk is megy az irodaban a legkondi telen nyaron. Szoknyahoz tusarkuban sosem hordok harisnyat. Amiota csakis borbol keszult cipoket veszek ilyen szag-gondjaim nincsenek.


Amugy felfazni nem attol fogsz, hogy hideg van, hanem attol hogy bakterium/virus/korokozo kerul a szervezetedbe... de ez csak az en szereny velemenyem.


Telen csizmihez zokni :)

2011. máj. 13. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!