Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok egy fiúba...

Szerelmes vagyok egy fiúba aki lehet hogy autista. Képes szerelembe esni?

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok egy fiúba, akit csak chatről ismerek. Valahogy mindig érezhető volt az írásán hogy ő más, hogy valahogy másképp gondolkozik mint az átlag. Érdekesen rakja össze a mondatait. De nekem ez nagyon bejött, sőt megfogott és szerelmes lettem bele. Nem biztos hogy autista, de sokszor beszélgettünk chaten is, meg Skype-on, és mondta hogy bár sosem mondták ki neki nyíltan de utánaolvasott a dolognak és hogy ő olyan jelleg. Mármint autista. De nagyon okos, sőt azt mondanám átlagon felüli intelligenciával rendelkezik. Érzelmeket nem nagyon fejez ki.... de érződik hogyha lelkes meg érzem hogy kedvel. Hogyan lehetne a szívébe bejutni, lehetséges az hogy érzelmeket ébresszek benne? Mert tényleg úgy tűnik kedvel, meg fontos vagyok neki. (pl különböző ünnepekkor is írt és pl Boldog Újévet meg ilyesmit kívánt, mindig az eseményhez illően). Hogyan lehet egy ilyen fiút elvarázsolni érzelmileg? Mert az már kiderült, hogy nagyon is érez, meg olvastam hogy minden autista másmilyen lehet. Bár nem vagyok biztos benne hogy autista, de ő mondta hogy olyan jelleg.... gondolom nem véletlenül mondta. De nagyon jól el tudunk társalogni. Csak nem tudom hogyan éreztethetném vele hogy szeretem és hogy ő ezt mennyire tudná elfogadni, és hogy lehetséges e hogy szerelmes legyen?
2011. máj. 16. 04:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Akár autista, akár nem, hogy szerelmes lehet-e és pont beléd, csak egy módon derül ki: találkozzatok. Hajrá :)
2011. máj. 16. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%
Ez így nem szerelem, csak felállítottál magadnak egy képet róla és abba szerettél bele. Lehet, hogy a valóságban egészen másmilyen. Találkozni kéne először, mert az ilyen netes kapcsolatoknak anélkül nincs semmi jövője.
2011. máj. 16. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A fiam is "autista jelleg", Asperger-szindrómás.

Ő is képes szeretni, szerelmesnek lenni (hajjaj, de még mennyire :D), viszont nehezebben teremt másokkal kapcsolatot, nehezen tudja kifejezni az érzelmeit, és másokéit sem igen érti meg.

Ha a fiú tényleg hasonló, akkor fontos, hogy ne játssz vele "gondolatolvasóst", mert ő aztán soha nem fogja kitalálni, mit kéne tennie. Mindig mondd meg őszintén, mit érzel, mit gondolsz, hogy megkedvelted, tetszik neked, és nagyon szívesen megismernéd közelebbről.

Amikor más fiú már leveszi a jeleket, lehet, hogy neki ez nem megy. Ezért kell egyértelműnek lenned.

Nem akar ezzel megbántani, vagy azzal, ha kicsit másképp kezeli és mutatja ki az érzelmeket, ezt MINDIG TARTSD SZEM ELŐTT! Egyszerűen másképp látja ezeket is, mint a többi ember, és picit másképp is áll velük.


De egy biztos: ő is képes szerelembe esni. :D

2011. máj. 16. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, az utolsó válasznak különösen örültem!
2011. máj. 16. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!