Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok a szerelembe?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a szerelembe? Mit tegyek elenne?

Figyelt kérdés

Van egy barátom, akivel egyszer már szakítottam egy másik fiú miatt, mert azt hittem őt szeretem. Aztán meg rájöttem hogy mégsem. Most megint együtt vagyunk, mert azt hittem megint a barátom szeretem és tényleg szeretem de, nem úgy. Viszont megint arra a másikra gondolok. De tudom ha szakítanék, akkor ugyanaz történne mint amúltkor. Mert nem igazán ismerem. Nem a lényét szeretem. Csak valahogy kicsit szerelmes vagyok belé mégis.

Még általánosban voltam így egyszer h nem a fiút szerettem csak valahogy mégis őt. Furcsa és rossz érzés. de ugyanakkor oylan jó önmagáért a szívmelengető érzésért, de el is szomorít.

A szerelem nem lehet a párom, hogy szeressek ki belőle?


2008. dec. 17. 15:11
 1/3 anonim válasza:
szeresd mind a kettőt.
2008. dec. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
kössz... kivagyok segítve xD
2008. dec. 17. 16:52
 3/3 anonim válasza:
szerintem fontos h döntsd el h édemes e egy harmadik személyért megint kilépni abból a kapcsolatodból ami elvileg működik? döntsd el hogy szereted e a barátodat !ha csak azért vagy vele h elmondhasd hogy "van pasim.." akkor az nem igazán jó! ne félj az egyedülléttől se!!lehet arrra van most szükséged hog tisztázd magadban a dolgokat !egy pár hét egyedül jól fog esni!de ezt mond meg a barátodnak is hogy mi van veled!nehogy mikor rájössz h mégis szereted és csakis ő kell neked ne legyen ott... sok sikert kivánok puszi:)
2008. dec. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!